2703
2553
سلام به همه دوستان گلم که قراره همشون به زودی مامانای مهربونی بشن نیان جون مامان شدنت مبارک باشه ان شاالله به سلامتی فارغ بشی بهار جون خوش اومدی حاملگیت مبارکت باشه فقط اگه تونستی یه پیشوند یا پسوند بزار منم بهارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بهار جون که مامان شدی مبارک باشه. بیمارستان مادر بودی؟ میشه توضیح بدی؟دکترت کی بود ؟داروهات؟
السلام علیک یا اباعبدالله.2 ای یو ای.2 ای وی اف در نوین مشهد(تخمک کشی 4مرداد 93 انتقال اول 27مهر 93 منفی بعد هیستروسکوپی دی 93 انتقال دوم 29 دی 93 منفی. ای وی اف سوم:13 مرداد 94 تخمک کشی بیمارستان بهمن.انتقال سوم 18 مرداد 94...نتیجه:منفی.انتقال چهارم:...خدایا...اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم
مرسی آرزو 66 انشاالله قسمت شما وهمه منتظرا،کلینیک افلاطونیان میرفتم تیمی کار میکردن، دکتر انتقال داد خانم دکتر میرج بود، داروها قبل از تخمک کشی گونال با سپروتاید بود اطراف ناف زدم، بعد انتقال هم استرادیول، ا اس ا،فوری اسید، با شیاف
2714
سلام به همه ترانه باران عزیز رفتی تو سیکل به سلامتی خانومی ایشالله اینبار مامان میشی عزیزم ما چند تا از قدیمی های تایپیک شدیم :) ایشالله همه به تایپیک مامانا نقل مکان کنیم سادات جون عزیزم ایشالله نی نی رو صحیح و سالم تو بغلت بگیری یادم نمی ره روزی که می خواستم جواب آزم رو بگیرم چقدر پیگیر کارم بودی و محبت داشتی منم بعد از کلی تور دکتر گردی بالاخره دکتر رزاقی رو انتخاب کردم الان تو سیکل خورن hd هستم دکتر بهم گفت تخمکات کیفیت ندارن و اینکه خود ایمنی دارم برام دعا کنید منم ٢٠٠ تا صلوات واسه مامان شدن ترانه باران عزیز می فرستم یکی راجع به وقت دهی پاکروش پرسیده بود دوشنبه و پنج شنبه تعطیله صبح زود باید اسم بنویسی منشی ساعت ٨ میاد می گه کی نوبتت میشه
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
راستی ترانه باران جون اون شمار45 من هستم که مامان نشدم اون **باران**بود که مامان شد اتفاقا خیلیا بامن اشتباه گرفتنش اونموقع حتی شبنم جونم اشتباه گرفت اما اون اطلاعات منه *باران*/3سال انتظار/3انتقال منفی/1بار هیستروسکوپی/مرکز مشتاق اصفهان/دوتا جنین انتقال دادم انشالا سی بهمن آز دارم
سلام دوستان من برای بار سوم فردا پانکچر دارم سه شنبه گذشته هم خراش اندومتر داشتم امیدوارم این بار اخرین بار باشه و موفق شم این سومین پانکچرمه تو سال ٩٣ ، امسال برای من کلا در مسیر دکتر و پانکچر و امپول و انتقال گذشت کاشکی بشه همین امسال این پرونده بسته بشه ، برای ترانه باران عزیز دعا میکنم این هفته خبر خوشحالی بهمون بده و برای دیگر دوستان هم ارزوی موفقیت و سلامتی دارم
اشوبم ارامشم تویی به هر ترانه ای سر میکشم تویی بیا که بی تو من غم دو صد خزانم
ممنونم دوستای عزیرم قربونتون فردا باید واسه تیتر بتا برم به همه مامانا تبریک می گم کیمیا جونم من روز نهم و دهم لک وخونریزی داشتم حاج جونم فردا پنج هفته مبشه
خدایا این ماه بیصبرانه منتطر معجزه عشقت هستم نفسم مامان منتظره
2706