2733
2734

ابجیمو دیدم درخونشون پیاده شدیم از ماشین بغل جوب داشتیم حرف میزدیم گف برید اونور حرف بزنید!!باحالت طلبکارانه!ابجیم گف وا منم گفتم وا داریم حرف میزنیم گف اگه عقل داشتید اونجا حرف نمیزدید با لحن بد!منم گفتم ممنون از راهنمایی شما ک عاقلی!موقع رفتن خدافظی کلی کرد منم جواب ندادم چون اصلا بامن نبود!بعد زنگ زد ب من صدا نمیومد،با گوشی شوهرم زنگ زدم برنداشت قط کردم خودش زنگ زد گفتم سلام خوبی گف سلام گوشی بده فلانی(شوهرم)بعد ب شوهرم میگه تو از من ناراحت شدی ب زنت گفتم برو اونور؟؟فلانی(خواهرم)میگه چرا با ابجیم بد حرف زدی من از دست  فلانی(من)ناراحتم شوهر بی عرضه منم گف ن بابا چیزی نشده

شوهرم ابجیمم ازاین عقده ایاس ک باهاش خوب رفتار کنی سوار ادم میشه!خدا نکنه حقو بدی بهش از طرفی حرصم گرفته از طرفی نگران خواهرمم اصلا سرزبون نداره و تو دعوا شوهرخواهرم بددهنه و تلخ حرف میزنه نکنه بخاطر من دعواشون بشه😢😢😢

کلا شوهرخواهرم ادم مسخره و عقده ایه همه ام میدونن خودشو از چش انداخته ن صرفا بخاطر این موضوع

مغز بادومم من و بابایی منتظریم زود بیا پیشمون❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای کاش زنگ میزدم بهشو میگفتم چرا ب شوهرم میگی با من بد حرف زدی با خودم ح بزن مرتیکه عقده ای مامان بابا خودش زبونشو نمیتونن تحمل کنن چ برسه ب من

2731
2738
شما چقدر بیمشکل هستید که رو این چیزا تمرکز دارید خوش بحالتون.والله من جدیدا کسی بهم تیکه هم میندازه ...

خوشبحال شما ک انقد سرت شلوغه!

خواهشن کسی نخوند و نفهمید نظر نده!عصابم ب اندازه کافی خورد هست

من متوجه شدم ولی شما خیلی بد تایپ کردی اگر بقیه متوجه نشن حق دارن

نیازی هم به پرخاش نیست ما که نباید تاوان ناراحتی شما رو پس بدیم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706