2726

بخواب فردا داااان میکنی

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
Last hurrah  Diamond heart by allan walker I miss the old you  Let me down slowly  ...

Diamond heart معرکس 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
Diamond heart معرکس 

من nightcore و گوش میدم باهاش یه ساله دارم روزانه میذارمش از قبل نشنیده بودمش زیا. جدید نیست

امضامم هست 

میدونی؟؟خیلی بهم انرژی میده با اینکه غمگین 

Impossible هم عالیه 

I'd walk straight through the bullet😏
من nightcore و گوش میدم باهاش یه ساله دارم روزانه میذارمش از قبل نشنیده بودمش زیا. جدید نیست امضامم ...

خیلی مخصوصا اولش که میگه hello sweet grief i know u will be the death of me 😭

ولی من عاشق faded ام اونم عالیه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
امضات عالیه😂😂😂 عکس پروفایلت adventure time سگ اسمشJake 

فدات 😁 عه نمیدونستم همینجوری گذاشتم 

خیلی مخصوصا اولش که میگه hello sweet grief i know u will be the death of me 😭 ولی من عاشق faded ام ...

نگووووووو fadedرو هم خیلی دوس دارم 

البته ۲تا هستن شبیه هم

کانال یوتیوب zenkunسرچ کن واسه nightcore همه رو داره تصویری انیمه گذاشته 

I'd walk straight through the bullet😏
نگووووووو fadedرو هم خیلی دوس دارم  البته ۲تا هستن شبیه هم کانال یوتیوب zenkunسرچ کن واسه nig ...

حتما 😍