2733
2734
عنوان

نرم کننده برای مو

710 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من موهام خیلی خشک و زبره.تا الان کلی نرم کننده و اسپری دو فاز زدم حتی برا یه ساعت هم نرم نشدن.لطفا کمک کنید.سرم مو هم زدم بی فایده بود

من ماسک مو کراتیه مای میزنم

خوبه

ماسک مو ایتالی رژ هم کیفیت خوبی داره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موهاتو کراتین یا ویتامینه کن وز مو رو میگیره بعدم که شامپوی مخصوص میگن بخر راحت میشی

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

عزیزم شما باید در درجه ی اول موهاتون رو آب رسانی کنید انتخاب شامپوی مناسب مثلا R prime شامپوی سولفات دار رو حذف کنین 

یه کاسه آب پر کنین و موهاتون رو باهاش اسکرانچ کنین 

از کرم مو بعد حمام استفاده کنین 

نرم کننده  با قیمت مناسب انار پرژک که فاقد مواد مصر هست 

هر دو هفته یه بار ماسک تخم مرغ ماست و روغن زیتون رو هم فراموش نکنین 

2738

سلام عزیزم برای خرید بهترین نرم کننده مو من سایت اسپیتا رو پیشنهاد میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول رو آوردن در خونه پولشم میدی.

https://spita.ir/the-best-hair-conditioner/