1464
1520
عنوان

میخوام باحجاب بشم

367 بازدید | 44 پست

سلاااااام 

اول ربیعتون مبارک

امشب تصمیم گرفتم از امروز که اول ربیعه حجاب بگیرم نه اینکه چادر سر کنم چون شوهرم به شدت مخالفه چادره ولی میخوام موهام رو بذارم تو

برای استارتش هم یک هد سر سفارش دادم

تازشم میخوام نمازمو اول وقت بخونم

دعا کنید که بتونم تو تصمیمم ثابت قدم باشم

بوس بوس دوست جونیا

این سومین اکانتمه امیدوارم این یکی لغو دسترسی نشه

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

احسنت

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .

هد خیلی قدیمیه..ولی موفق باشی.برا مام دعا کن گلی 😘

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
8

ان شاالله گلم امیدوارم موفق باشی 

از سال ۹۶ خواننده خاموشم اما حالا که تصمیم گرفتم عضو بشم دوس داشتم یه تاریخ خاص باشه _همتونو دوس دارم و برای بچه دار شدنتون و حل مشکلات خانوادگیتون دعا میکنم

احسنت حالا میشه از ته دلت برا منم دعا کنی امشب که حاجتمو بگیرم

عشق یعنی یک خمینی سادگی                               عشق یعنی با علی دلدادگی                                   عشق یعنی دست تو پر پر شده                                    عشق یعنی یک علی رهبر شده                                       عشق یعنی لا فتی الا علی   عشق یعنی رهبرم‌سیدعلی                                                                                        چهل و یک سال جهان منقلب از شاگرد است                      وای بر حال عدو گر برسد استادش                                          اللهم عجل لولیک الفرج 

آفرین دخترخوب👍دعات میکنیم

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!
1474

اینکه انقد با عشق میخوای اینکارو انجام بدی خیلیییی قوی و با اراده ای .

لطفا برا مون دعا کن دلت خیلی پاکه .

راستی چی شد همچین تثمیمب گرفتی

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
1514