2726

سلام من توعقدم دوروزه اومدم خونه مامانم باشوهرم بحثم شد اونقد افسرده شدم اینجاکه نگو ینی عین جنازه ها بودم اتاقوکرده بودم بازارشام.فک کنید جام دوروزپهن بود جمع نکرده بودم.داشتم بومیگرفتم ازحموم نرفتن.حالااااااااا امروزباهمسرجان بعددوروزقهربلاخره جوابمودادویه گپ عاشقانه داشتیم فک کنیدساعت شب ۱۰،۵عین فرفره بلندشدم حتی درزای مبلاروهم برق انداختم😂😜حموم رفتم لباساموهمروشستم.تازه میخام یکاری شروع کنم تاعید کلیییییییییی پول دربیارم دعام کنید.

ان شاءالله همیشه شاد باشی برا منم دعا کن 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متوجه نشدم

کجایی ک اومدی خونه مامانت

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2728

خدا رو شکر که حالت انقدر خوب شده ایشالا تو کارتم موفق باشی با این انرژی مثبتی که گرفتی حتما میتونی

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
چه کاری کنی تا ما هم پول دار بشیم .خوش به حالت متاهلی برا ما هم دعا کن از این مجردی بییم بیرون .

من کارای هنری میکنم انشاالله یروزغرفه ونمایشگاه کاراموزدم خبرتون میکنم.ازخدابخاه یه شوهرخوب بده.من مشهدیم بخداامام رضاهرحاجتی داشته باشی میده.ولی یه نفرخاصونخواه چون شایدبه صلاحت نباشه.همیشه بگو خدایا یکی که خوشبختترینم کنه روبفرست.

من نقاشی میکشموکارای هنری میکنم میخام غرفه بزنم ونمایشگاه شرکت کنم توکارزعفرونم هستم

چقد عالی موفق باشی

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...