2733
2734

ن ب من ن ب بچم 

فقط پول میده !محبت نمیکنه اصلا عاطفه نداره من و بچه یک سالم هیچ تفریحی نداریم خونه کسی نمیبرتمون مسافرت نمیبرتمون همش و همش خونه 

خودم بعضی وقتا با بچم میرم ولی تا کی ؟؟

حتی مدتهاست رابطه جنسیمون سرد سرد شده 

بی مسئولیته ده روزه لامپ اشپزخونم سوخته هرچی میگم محل نمیده اشغالا رو نمیزاره دم در مثلا الان بش گفتم اشغالا ببرم عین خیالشم نبود که شبه خودش باید ببره من رفتم گذاشتم همرای من و بچم هیچ جا نمیاد 

تا یه چیزیم میشه میگه من صبح تا شب برا شما میرم سرکار اخر هفته حتی برامون وقت نمیراره شب تا صبح میره گیم نت بازی میکنه خونه نمیاد 

خسته شدم ازش دیگه دوسش ندارم با بچه هم نمیتونم طلاق بگیرم هرچند که شرایطشو دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجای اینکه با اومدن بچه بیشتر احساس مسولیت کنه الفاتحههههه ، میگم خودشو ساعت ۹ شب بزار دم در ، بهتر نیست ؟

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2731

چ جالب شوهر منم....کلا با من حال نمیکنه و جایی ننیره و مسافرت هیچی...‌همش بهانه مبیاره ک بام نیاد و میگ خودت تنها برو....منم خسته ام...عصبی شدم...منم حوصله بچه ندارم...‌.همش با گوشی ور میرم....

2738
بجای اینکه با اومدن بچه بیشتر احساس مسولیت کنه الفاتحههههه ، میگم خودشو ساعت ۹ شب بزار دم در ، بهتر ...

داغونم کرده اصلا در قبال بچه هیچ احساس مسئولیتی نداره فک میکنه همین ک شکممون سیر باشه کافیه نمیدونم اینده من و بچم چی میشه خانوادشم همش میگن بچه داری باش بساز 

همسرت احتمالا افسردگی گرفته 

خودت برنامه بزار مثلا بگو این هفته مادرت اینا بیان

که خوشحال بشه

دو هفته بعد بگو فلان دوستت بیاد 

در هر صورت 

بشین سر زندگیت

آخرش هیچ پدری نمیتونه بابای خوبی برای بچه ات بشه

بخصوص پسر

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
چ جالب شوهر منم....کلا با من حال نمیکنه و جایی ننیره و مسافرت هیچی...‌همش بهانه مبیاره ک بام نیاد و ...

منم همش سرم تو گوشیه خیلی دلم واسه بچم میسوزه 😭هیچ سرگرمی ندارم دوره گوشی نرم چیکار کنم 

2706