2726
عنوان

یه لحظه بیاین لطفا

350 بازدید | 27 پست

سلام خانوما .. دخترم تقریبا سه ماهشه .. الان چند روزه حس میکنم گردنشو به سمت راست کج میکنه. دراز ک میکشه خوبه اما رو شکم که میزارمش و روبرو که هست مایل به راسته .. 

سوالم اینه الان باید به کدوم سمت بخوابونمش قبل اینکه دکتر ببرمش؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
ب چپ بخابونش تا تورتیکولی نشده

رو دست بخوابونمش؟یکطرفه؟

یا طاق باز باشه سرش به سمت چپ؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو دست بخوابونمش؟یکطرفه؟ یا دمر باشه سرش به سمت چپ؟

بزن تو نت تورتیکولی 

توضیح میده مشکلتو 

شبا ک میخابه بالشت بزار اون طرفی ک تا حالا میخابید ک نتونه اونوری بخابه باید جهت مخالفش بخابه

2728
بزن تو نت تورتیکولی  توضیح میده مشکلتو  شبا ک میخابه بالشت بزار اون طرفی ک تا حالا میخاب ...

ممنونم عزیزم . الان دوروزه همش سرچ میکنم سایتای ایرانی و خارجی و .. کلی ماساژش میدم . 

ادم گیج میشه همیشه میگن بچه رو طاق باز بخوابونید اما گردنش چپ یا راست باشه . من اینجوری خوابوندمش الان کج شده.. 

گذاشتمش رو شونه چپش . مخالف ببینم چطور میشه . ممنونم عزیزم

ممنونم عزیزم . الان دوروزه همش سرچ میکنم سایتای ایرانی و خارجی و .. کلی ماساژش میدم .  ادم گیج ...

اگ گیج شدی یه جلسه ببرش کار درمانی بهت یاد میده اگ از الان درمان نکنی مث بچه مت 6 ماهگی باید ببری فیزیوتراپی

اگ گیج شدی یه جلسه ببرش کار درمانی بهت یاد میده اگ از الان درمان نکنی مث بچه مت 6 ماهگی باید ببری فی ...

اخی .. امیدوارم نینیت زودی خوب بشه. 

من انقدر ورزش و ماساژش دادم الان خیلی بهتر شده .. چند روز دیگه دکترش میاد خونمون میبینتش ازش میپرسم . ممنونم دوست عزیز.

اخی .. امیدوارم نینیت زودی خوب بشه.  من انقدر ورزش و ماساژش دادم الان خیلی بهتر شده .. چند روز ...

پسر من الان 18 ماهشه و خوب شده ولی پدر خودمو خودش درومد تا خوب شد برای همین میگم شما ب فکر باش گلم انشالله تن بچت همیشه سلامت باشه

پسر من الان 18 ماهشه و خوب شده ولی پدر خودمو خودش درومد تا خوب شد برای همین میگم شما ب فکر باش گلم ا ...

خداروشکر همیشه سلامت باشن .. اره عزیزم درست میگی منم زود متوجه شدم ... 

سلام کدام کشورید؟

Slm azizam.  Englis hastam

ببخشید فضولی می کنم 😁 وضعیت کرونا اونجا چطوره ؟  ماسک و مواد بهداشتی نایاب شده،؟ مواد غذایی چ ...

😃😃😃اینجام مثل همه جا زیاده اما اکثرا مراعات میکنن و تو خونن دولتم نصف حفپقوق کارمندا رو میده و کلا  اگه مشکل کار کردن داشته باشی ی مقدار کمکت میکنه . ماسک و ژل دست نیست فقط. یعنی هستا تو سایت انلاین باسد بخری با قیمت خیلی بیشتر .. مواد غذایی همه چی هست. الان سهمیه بندی شده هر کسی نمیتونه از هر چی زیادد برداره . نهایت ۲ تا  ۴ تا

2706