2410
2553

فکر میکنم اول دارو میدن عفونتش خوب بشه بعد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یه سیر نسبتا درشت پوست بگیر با نوک چاقو یه کوچولو زخم کن بزار تو گوشت ..هم دردش اروم میشه هم چرکش خشک میشه...سه تا چهار ساعت بزار بمونه ...خیلی خوبه

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
2714

اول چرک خشک کن میده بعد درست میکنهاگ چرک داشته باشه اینقد درد میاد ک نگو وقتی میخواد درست کنه

من ماه پیش رفتم دکتر گفت لثه ات چرک کرده باردارمهستی نمیتونم دوز بالا بی حسی بزنم وای داشتم میمردم از درد وقتی میخواس درس کنه اینقدم الان درد میکنه ک نگو نمیدونم الکی چیکار کرد

اول چرک خشک کن میده بعد درست میکنهاگ چرک داشته باشه اینقد درد میاد ک نگو وقتی میخواد درست کنه من ما ...

وای تو رو خدا .. 

بگو ببینم موقع بی حسی زدن درد میگیره .؟؟

وای من دیروز لثه ام زخم شده بود ودرد میکرد رفتم عصب کشی دندون  مرگمو جلو چشام دیدم ،بگو دکتر برات قرص بنویسه بخور خشک شد بعد عصب کشی کن

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
2706