1507
1411

نه قبلش باید چرک خشک کن مصرف کنید

جوکر:چرا باید بابته رفتاره خشنم معذرت بخوام؟                   اونایی که منو به اینجا رسوندن                                       هیچوقت ازم معذرت نخواستن.

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

یه سیر نسبتا درشت پوست بگیر با نوک چاقو یه کوچولو زخم کن بزار تو گوشت ..هم دردش اروم میشه هم چرکش خشک میشه...سه تا چهار ساعت بزار بمونه ...خیلی خوبه

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......

اول چرک خشک کن میده بعد درست میکنهاگ چرک داشته باشه اینقد درد میاد ک نگو وقتی میخواد درست کنه

من ماه پیش رفتم دکتر گفت لثه ات چرک کرده باردارمهستی نمیتونم دوز بالا بی حسی بزنم وای داشتم میمردم از درد وقتی میخواس درس کنه اینقدم الان درد میکنه ک نگو نمیدونم الکی چیکار کرد

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم هنوز اسم نداره.اسم دختر بهم پیشنهاد بدید
1334
اول چرک خشک کن میده بعد درست میکنهاگ چرک داشته باشه اینقد درد میاد ک نگو وقتی میخواد درست کنه من ما ...

وای تو رو خدا .. 

بگو ببینم موقع بی حسی زدن درد میگیره .؟؟

وای من دیروز لثه ام زخم شده بود ودرد میکرد رفتم عصب کشی دندون  مرگمو جلو چشام دیدم ،بگو دکتر برات قرص بنویسه بخور خشک شد بعد عصب کشی کن

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
1396
واقعا  .؟؟ الان میرم ..

من دختر خواهرم گفتن ازبس عفونتش زیاده شده کیست لثه باید جراحی کنی ...تا سه روز این کار رو کرد بعد رفت دکتر گفتن اصلا اثری از عفونت نیست ....اره عالیه

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
وای تو رو خدا ..  بگو ببینم موقع بی حسی زدن درد میگیره .؟؟

نه موقع بی حسی درد نگرفت چون باردارم برام بی حسی خیلی کم زد اصلا بی حس نشده بود هر چی میگفتم دندونم درد میاد دارم میمیرم بی حس نشده دادوبیدا د که تو از صداش میترسی مگه بی حسه خیلی بیشعور بود دکتره از دسش راضی نیستم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم هنوز اسم نداره.اسم دختر بهم پیشنهاد بدید