1507
1411

۱۶ سالمه مامانم خریده خودم نرفته بودم حالا از رنگش خوشم نمیاد بنظر شما هم بده برم چه رنگیشو بخرم؟

لاستیک سانتافه رو بندازی به پراید شاسی بلند نمیشه که!انقد با کفش پاشنه بلند ادا قد بلندا رو در نیار

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3428765/نذر-دارمبیاید-واستون-صلوات-بفرستمممممممم-خانومای-گللللللل?page=1

خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

خوبه که

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤       
1485

خوشگله که

خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

بستگی داره کجا بپوشی وچندسالته

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هام خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم ..که پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
1396

خیلی قشمنگه

‍ زن احساسش راباموهایش نشان میدهدعاشق باشدموهایش رارهامیکندغمگین باشدباکش دارش میزندباحوصله باشدمیبافدومیآرایدعصبانےباشدجمعش میکندودلش بشکنداولین چیزیکه اضافیست موهایش هستند

نه هم رنگش خوبه هم طرحش 

Evry wher  in iran is my sera I'm not just belong to a city                                  خداجون واسه همه ی نعمتات سپاس                                                                         
16سالگی رنگ شاد نپوشی کی میخوای بپوشی؟؟

من همه ی لباسام مشکیه الان مامانم رفته صورتی خریده

لاستیک سانتافه رو بندازی به پراید شاسی بلند نمیشه که!انقد با کفش پاشنه بلند ادا قد بلندا رو در نیار
بستگی داره کجا بپوشی وچندسالته

گفتم دیگه ۱۶ سالمه تو خونه میخوام بپوشم دیگه

1508