2737
2734
عنوان

مبارک باشه این عید براتون 😘😁

101 بازدید | 10 پست

عید اول ربیعالاواول مبارک

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3428765/نذر-دارمبیاید-واستون-صلوات-بفرستمممممممم-خانومای-گللللللل?page=1

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2731
فدات  الهی عروس بشم من این ماه شیرینی بدم سایت😂😂😂😂😂

به من نون خامه ای بدی

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

عید ربیع به همه مبارک. 

پیامبر گفتن هرکس حلول ماه ربیع را به دیگران خبر دهد بهشت بر او واجب میشود.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2738
عید ربیع به همه مبارک.  پیامبر گفتن هرکس حلول ماه ربیع را به دیگران خبر دهد بهشت بر او واجب می ...

ینی ب من واجب می شه 😁

ینی ب من واجب می شه 😁

انشاالله که بهشتی هستی خانوم گل

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘