2733
2734
عنوان

لوازم سیسمونی «واقعا ضروری» رو میشه لطفا اسم ببرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 47738 بازدید | 38 پست
کل این سیسمونی فرش ها هم یک جا جمع هستن از تخت و کمد تا کالسکه و کریر و لباس و اسباب بازی
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلناز جون عبدل آباد از مارک اصل خبری نبود اما مارکهای ایرانی و ...... فراوون قیمت سرویس تخت و ... عاااااالی بود برای لباسهای توی خونه و لحاف دم دستی خشگل هم داشت 75 و ... خوب بود من از رها که سیسمونی داره همین نی نی سایت خرید کردم مثل گوش پاک کن و تب سنج و حوله و عروسک و آویز و ... هم مارکدار هستن و کیفیت خوب هم قیمتهاش عالیه
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2728

سلام

من  مامان نیستم ولی به خاطر داداش کوچولوم کلی تجربه دارم😂

از این ست هایی ۱۹ تیکه نخر اصلا به درد نمیخوره چون شلوار جورابی دارن و بچه توش راحت نیس

سرهمی حتما بخر ولی دستکش و جوراب نداشته باشه چون هم زود کوچیک میشه و بچه هم خیلی راحت نیس

از این ست هایی بیمارستانی بخر خیلی لازمه 

لباس سایز صفر سه دست بگیر

سایز یک هم ۲ یا ۳ دس بگیر

ست هایی ۵ تیکه خوبن 

ولی خب اگه جدا بگیری بهتره

کلا سیسمونی فروش ها گرون میدن 

به نظر من از ست کالسکه هم فقط کالسکه و ساک رو بگیر بقیه چیز ها خیلی به درد نمی خوره

اگه تخت نمی گیری یه ست رخت خواب بگیر ( تشک پتو قنداق فرنگی و بالشت )

تشک تعویض هم بگیر

حوله هم نمی خواد از این کارتونی ها بگیری 

یه حوله و  با یه لیف کافیه مگه این که بخوایی سیسمونی بخری 

مل فعلا اینا رو خریدم

😂

چیز دیگه ایی به ذهنم نمی رسه

2738

سلام عزیزم

لباس، وسایل خواب، وسایل تغذیه، پوشک، لوازم حمام، لوازم نظافت شخصی، ملحفه و کالای خواب از جمله وسایل ضروری نوزاد هستن اما بهتره ان شاء الله  قبل از خرید لوازم نوزاد یک لیست تهیه کنید.