2733
2739

امروز روضه دعوت بودم با چه عشقی رفتم.خدایی خیلی عالی بود ولی آخراش چندتا خانم که خواهر بودن باهم.بهم میگن تو چه بچه میزنه قیافت.چندساله ازدواج کردی.گفتم بهشون.میگن واااااا اصلا بهت نمیاد مگه چندسالته.میگم ۲۹ میگن واااااااا اصلا بهت نمیاد.مادرشوهرم میگه عروسم بارداره میگن وااااااا این بچه س اونوقت بچه تو شکمش داره.واااااا پس چرا ورم نداری وااااااا چرا چاق نشدی.بچت چیه؟میگم دختره وااااااای من از دخترا بدم میاد اونوقت خانومه سن بالا هم نیست بگم قدیمیه ۳۲ سالشه.

بعدش میگه طبیعی زایمان کنیاااا.گفتم چشم.

من نمیتونم درک کنم اولا چرا باید ادما بهمدیگه اجازه بدن با کسیکه اولین باره میبینن اینجوری راحت حرف بزنن و اینکه اصلا چرا اینقدر نظرات گهربارمونو به دیگران میگیم.

حالا از ساعتی که اومدم خونه دستام ورم کرده🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی زنا فوضولن 

من که شوهرم اومده بود خواستگاریم 

یه خانومه توی خیاطی گفت شغل شوهرت چیه گفتن فلان 

گفت اگه من بودم قبول نمیکردم اونوقت زنه ۵۰ سالش بود 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2731

نمیدونم چرا یاد خودم افتادم رفته بودم عروسی یه خانومی ازم خواستگاری کرد گفتم متاهلم اقاخودش بنده خدا هیچی نگفت دورو وریاش منوشستن گذاشتن کنار

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

هرکی دوست داره ب من بگه واااا بهت نمیخوره سنت این همه باشه.‌واااا بهت نمیخوره ازدواج کرده باشی😅😅 حتی دوست داشت بهم بگه فعلن باردار نشو😜ب مامانم و شوهرم و مادرشوهرمم بگه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738
نمیدونم چرا یاد خودم افتادم رفته بودم عروسی یه خانومی ازم خواستگاری کرد گفتم متاهلم اقاخودش بنده خدا ...

چرا شستنت؟😐چون متاهل بودی؟ 😳

چرا شستنت؟😐چون متاهل بودی؟ 😳

من موهامو رنگ نمیکنم ابروهامم دست نمیزنم خودش هم مرتبه هم خوش حالتو پره،گیر دادن بهم ک چجور متاهلی هستی ک رنگ نکردی ابروهاتو۸نکردی اخه خودشون همه ابروهاشون هاشور وتتو بود حتما ازمنم همین توقعوداشتن،،منم سکوت کردم فقط نگاه کردم بدبختانه تااخر عروسیم پیش اونانشستم چون دیررفته بودم جانبود،ازناراحتی هیچیم نمیخوردم

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

خخخخخ اره من وقتی تازه ازدواج کرده بودم نصف فامیلامون شوهرمو مسخره میکردن  یه حرفایی میزدن اگه دوستش نداشتم همون ماه اول طلاق میگرفتم‌

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
من موهامو رنگ نمیکنم ابروهامم دست نمیزنم خودش هم مرتبه هم خوش حالتو پره،گیر دادن بهم ک چجور متاهلی ه ...

خدایااااااا😐😐

خدایااااااا😐😐

اولین بار بود یه عده اینجوری تومسائل شخصیم دخالت میکردن،بخاطر همین تااستارتر گفت تومسائل شخصیش دخالت واظهارنظرکردن یاد ماجرای خودم افتادم