2737
2734
عنوان

ازمون وکلا و مشاوران قوه قضاییه

272 بازدید | 12 پست

سلام کسی اطلاعی از این ازمون داره ؟ 

میخواسم ببینم کسی که فارغ التحصیل شده ولی مدرک نداره اصلا میتونه ثبت نام کنه و ازمون بده؟؟؟

معدل فارغ التحصیلی و تاریخشو میخواد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب جای اسکن مدرک میشه یه برگه سفید اسکن کرد ؟

امسال برا دانشجو های ترم اخر که مدرک ندارن هم ثبت نام زده . اره زنگ بزن اموزش دانشگاه

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
پس یعنی مدرک نمیخواد ؟

اسکنشو میخواد دیگه. توو فرمم اینا ک گفتمو میخواد 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
امسال برا دانشجو های ترم اخر که مدرک ندارن هم ثبت نام زده . اره زنگ بزن اموزش دانشگاه

اموزش کـچیزی نمیفهمه از چندتا وکیل پرسیدم گفتن مدرک نیازی نیست چندنفرم گفتن نیازه ..گیج شدم

اموزش کـچیزی نمیفهمه از چندتا وکیل پرسیدم گفتن مدرک نیازی نیست چندنفرم گفتن نیازه ..گیج شدم

گلم من خودم وکیلم باید درمورد مدرکت از اموزش سوال کنی برا جایگزینش 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
گلم من خودم وکیلم باید درمورد مدرکت از اموزش سوال کنی برا جایگزینش 

دانشگاه گفته تا تاییدیه تحصیلی نیاد هیچ مدرکی بهت نمیدیم ...تاییدیه هم دو هفته طول میشه چندماه هم مدرک موقت طول میکشه

دانشگاه گفته تا تاییدیه تحصیلی نیاد هیچ مدرکی بهت نمیدیم ...تاییدیه هم دو هفته طول میشه چندماه هم مد ...

سلام 

خواهش میکنم اگه پیامم رو میخونید جواب بدید ممنون میشم

من مدرکم حاضر نشده 

دانشگاه گفت فقط میتونیم ریز نمرات و امضا دانشگاه بدیم که بتونی ثبت نام کنی 

شما اطلاعی دارید .آیا قبول میکنن