2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سه روز از موعدم گذشته بود آز دادم مثبت شد زنگ زدم بهشون گفتم

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

من خواهرم ی ماهونیمش بود زنگ زد بهم گفت خاله چ خبر؟چن دیقه رفتم توشوک....اون چندماهم ک باردار بوددق کردم تابچه رو دادن بغلم..وقتیم ک اولین باردیدمش گریهههههههه کردم هاااا...خیلی شیرینه خواهرزاده... عاشقشم...

خونه مامانم بی بی چک گذاشتم

بعدشم اومدم جیغ زدم مامان بی بی چکم مثبت شد

عصرش آزمایش دادم و همون شب مامانم زنگ زد مادرشوهرم و بهش خوش خبری داد

همه این ها در حالی بود که شوهرم شیفت بود و از هیچی خبر نداشت خخخخ

فرداش بهش گفتم البته با کادو و سورپرایزی

من یازده هفتمه

فقط مامانم اینا میدونم

دیروزم مادرشوهرم فهمید

دیگه به کسی نگفتم

تا چهارماهم بشه

قبلی واسم درس عبرت شد زود به کسی نگم

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
خونه مامانم بی بی چک گذاشتم بعدشم اومدم جیغ زدم مامان بی بی چکم مثبت شد عصرش آزمایش دادم و همون شب ...

😂😂😂من ک الان رفتم تو دو ماه ب هییییچکی نگفتم نمیدونمم چرا مخصوصا با مادرشوهرم سر لج افتادم میخام تلافی کنم اخه اولین نوه ش میشه دوس دارم اذیتش کنم😂😂😂😂

به دلم موند نگم ویه برنامه چیزی بچینم  خبر بدمـ

امانشد یعنی دقیقا بعد یه هفته کهه از موعدم بگذره ویارای وحشتناکم شرو میشه که عالموآدم میفهمن من باردارم 

سر هرسه تاشون همینجور همه از حالم فهمیدن 😭😀

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2706