2726
عنوان

مامانایی که نوزاد پستونکی دارین میاین یه لحظه😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 21 پست
یکم بزرگتر شد زیاد بهش نده چون گرفتنش موافاته من 2هفته نخوابیدم انقد که شبا به هوای پستونکش بیدار می ...

وای خدایا چقدر پیچیده اس،منم گیر کردم اگه ندم خودم نابود شدم چون کلا درحال شیر دادنم.یه لحظه نمیشه تنهاش بزارم چون فقط بامکیدن اروم میشه 

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون که مشخصه،ولی چاره ای نیس دخترم کولیک ودل پیچه شدید داره عادت به مکیدن داره همش شیر میخوره که همی ...

عزیزم تحقیقات نشون میده علاوه بر معایب قبلی که خودتونم میدونید مثل تعییر سکل فک و فلان پستونک تاخیر کلامی میاره چون بچه تا میاد گریه کنه مادر اونو تو دهن بچه میزاره و خود گریه کردن کودک برای تولید اصوات بهش کمک میکنه حالا نه اینکه بجه خودشو بکشه اصلا حتما باید بغل بشه نوازش بشه ناراحتیش تشخیص داده بشه نه اینکه فقط گریه و بی قراریش رو تسکین بدیم بعد دو سه سال بدوییم دنبال گفتاردرمان

دل دراش بهترشده؟من ده روز دیگه چهل روزش میشه خیلی دل درد داره بی قراره نمیدونم خوب میشه یا ادامه دار ...

ن هنوزم گاهی دل درد داره

دیشب تا شیش صبح فقد گریه میکرد قطره کولیکیدم ک بهش دادم فایده نداش

فقد راش میبردم

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2728
وای خدایا چقدر پیچیده اس،منم گیر کردم اگه ندم خودم نابود شدم چون کلا درحال شیر دادنم.یه لحظه نمیشه ت ...

نه بهش بده ولی بزرگتر شد کمتر بده تا زیاد عادت نکنه من اگه پستونک به بچم نمیدادم فکرکنم الان تیمارستانی میشدم

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
 پستونک ندادین؟ حتما آروم بودن یا شما خیلی حرفه ای هستین😊

نه ندادم اصلا فقط اولی چون تو سیسمونی بود 😅 امتحانی دادمش وارد نبودم خدارو شکر خودش پس زد

خبلی اروم هم نبودن ولی اینجور که بعصیا میگن پدرمون دراومد اذیت نشدم