2703
2553
عنوان

خواب کسی که از دنیا رفته

98 بازدید | 9 پست

سلام نزدیک دو سال پدرم فوت کرده من هر سری که خوابشون را میبینم تو خواب انگاری رفته جایی و میخواد بیاد و نمیزارن برگرده دیشب خواب دیدم خیلی وقته رفته مسافرت و برنگشته همش تو خواب منتظرشم و همش سعی میکنم یه جوری باهاش تماس بگیرم نمیشه یا نمیتونم رمز گوشی را باز کنم یا شمارشا پیدا نمیکنم کسی میدونه تعبیرش چیه چرا من اینجور خواب میبینم از ایشون 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

خدا رحمت کنه 

حتما اعماق قلبتون مرگش رو باور ندارین و به خونه پدریتون که میرید باور نمی‌کنید که فوت شدن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
خدا رحمت کنه  حتما اعماق قلبتون مرگش رو باور ندارین و به خونه پدریتون که میرید باور نمی‌کنی ...

دقیقا اصلا باور ندارم پدرم فوت شده و موقع مرگشون نتونستم بببنمشون 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تقریبا هرشب خواب مادرم رو میبینم جورای مختلف ولی بیشتر خواب میبینم که داد میزنم گریه میکنم میگم مامان تروخدا نمیر بیا بریم اخرشم با گریه از خواب پامیشم افسردگی گرفتم شدید هر روز گریه دیگه از دلتنگی خسته شدم نمیدونم چیکار کنم 

مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
2720
منم تقریبا هرشب خواب مادرم رو میبینم جورای مختلف ولی بیشتر خواب میبینم که داد میزنم گریه میکنم میگم ...

خدا رحمتشون کنه واقعا سخته😔

خدا پدر شما رو هم رحمت کنه عزیزم 

مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
دقیقا اصلا باور ندارم پدرم فوت شده و موقع مرگشون نتونستم بببنمشون 

پس بخاطر همینه عزیزم 

مادامی که باور نکنی همین خواب رو میبینی 

باور کن تا هم خودت هم روح ایشون در آرامش باشه 😢😢😢😢

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
پس بخاطر همینه عزیزم  مادامی که باور نکنی همین خواب رو میبینی  باور کن تا هم خودت هم ...

چطوری باور کنم هر کاری میکنم نمیتونم با خودم کنار بیام که دیگه نیستن یهویی رفت و واقعا تنهامون گذاشت  

2714
چطوری باور کنم هر کاری میکنم نمیتونم با خودم کنار بیام که دیگه نیستن یهویی رفت و واقعا تنهامون گذاشت ...

عزیزم خیلی دردناکه مرتب برو سر خاکشون براش خیرات بده خصوصا اینکه خودت بپز و اماده کن میدونم حتما اینکارارو کردی اما بیشتر انجام بده 

خدا به دلت ارامش بده😢😢😢😢😢😢

عزیزم خیلی دردناکه مرتب برو سر خاکشون براش خیرات بده خصوصا اینکه خودت بپز و اماده کن میدونم حتما این ...

متاسفانه از شهر خودمون خیلی دورم الان حدود یک ساله که سر خاکشون نرفتم امیدوارم خدا کمکم کنه ممنونم دوستم