2726

الان تقریبا سه سال از زایمانم میگذره ولی هنوز یادم نرفته خیلی از دست شوهرم ناراحتم هیچ وقت نمیبخشمش اینکه موقع زایمانم منو برد بیمارستان و رفت خونه خوابید فقط صبحش تلفنی از مامانم می‌پرسید که خبری شده یا نه نیومد تا ساعت دو ظهر بعد از بدنیا اومدن بچه انگار که من گوسفند بودم شوهر ای بقیه خانمارو میدیدم که پشت در منتظرن ولی شوهر من خواب به خودش میگم میگه تو زیادی حساسی یا اینکه مرخصی نداشتم در صورتی که اگه مثلا دامادشون زنگ بزنه بگه بریم فلان جا بدونی اینکه زنگ بزنه هماهنگ کنه مرخصی میگیره ولی برای زنش مرخصی نداشت میخوام بدونم واقعا من حساسم یا حق دارم ناراحت بشم از اون موقع من آدم سابق نشدم خیلی خیلی سرد شدم احساسمو نسبت به شوهرم از دست دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق با توعه 

ولی 

یاد بگیر همون لحظه با همسرت مشکلت رو حل میکردی 

نه اینکه بعد از سه سال بیای تاپیک بزنی مشکلت رو بگی این اشتباهه

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

حق داری،،والا هراداره ای سخت گیرترینشونم بگی بچم داره یه دنیامیاد مرخصی میدن

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

خداییش حق داری،تصورشم برای من غیرممکنه.

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه

منم بودم ناراحت میشدم کارش خیلی زشت بود ....ولی خب یه اخلاقی دارم زود یادم میره حتی بدترین چیزارو چیزی که شده الکی اعصاب خودتو خورد کنی فایده نداره

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤
حق داري😒مردا ادم نميشن كه

😅😅😅😅

ادم یکی بود اونم چندصدسال گریه کرد برگشت سرجاش😏

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

حق داری‌. ولی به نظر من بی خیال این خاطره بشو. سه سال از عمرت گذشته و حیفه بیشتر حرصش رو بخوری..

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2706