2726

هیدروکسیکات بخور

نرو سراغ چرت و پرتای عطاری

همیشه بهترین برندای دنیارو بگیر

هم در دسترسه هم ارزونه هم مشکل گشا

خواهرانه میکم خودتونو با این چرت و پرتای عطاریا و دم نوش ها نابود نکنید مثل من که بیست میلیون خرج کردم یک کیلو کم نکردم

۱۳۰ تومن درست خرج کردم ۱۳ کیلو کم کردم

دردم از یار است درمان نیز هم...😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کالری شمار مانکن نصب کن.من نصب کردم الان ده روزی میشه دو کیلو و نیم کم کردم.قرص الکیه.فقط رژیم و ورزش.

قرص فقط ونوستات خوبه که بعد غذای پرچرب میخوری و چربی غذا رو دفع میکنه نه چربی بدن.خب البته کالری کمتری به بدن میرسه خوبه ولی فقط رژیم..منم در به در دنبال قرص بودم و میخوردم تا رژیم نگرفتم لاغر نشدم.

خوشحالی یعنی ....
2728
هیدروکسیکات بخور نرو سراغ چرت و پرتای عطاری همیشه بهترین برندای دنیارو بگیر هم در دسترسه هم ارزون ...

جدی اثر داشته 

خدا وکیلی راست میگی 

منم خیلی خرج کردم ولی بی تاثیر بوده 

این دارو که میگین همه جا هست عوارضی نداشته واستون ؟

جدی اثر داشته  خدا وکیلی راست میگی  منم خیلی خرج کردم ولی بی تاثیر بوده  این دارو ...

به نظرم نرو دنبال قرص.اینهایی که میبینی کم اشتها میکنن و لاغر چون داخلشون شیشه هست.جدی میگم دیدم که میگم یه ازمایشگاه بهم ثابت کرد.کالری شمار مانکن نصب کن عالیه.با رژیم کم کن.سخته ولی امنه

خوشحالی یعنی ....
جدی اثر داشته  خدا وکیلی راست میگی  منم خیلی خرج کردم ولی بی تاثیر بوده  این دارو ...

مریضم دروغ بگم😐😕😑😶

خودت سرچ کن هیدروکسیکات ماسل تک

بهترین برند دنیاس و برند جهانیه

@muscletech این ایدیش توو اینستاگرامه ایدی شرکتش

من از این اقا خریدم ایدیش توو تلگرام اینه

@zakharasliii

برو قیمتشم بپرس من خریدم ۱۳۰ دوسال پیش زن داداشم هفته پیش ازش خرید حدود سیصد تومن

دردم از یار است درمان نیز هم...😊
ممنون عزیزم  اره راست میگین  ولی من خاکبرسر اراده ندارم ☹

منم اراده نداشتم ولی این برنامه رو نصب کردم ارادم خوب شده.هر جور خودت میدونی عزیزم.یه جوری نباشه لاغری به قیمت سلامتیت تموم شه.کبدت اسیب ببینه خدایی نکرده

خوشحالی یعنی ....
2706