2726

عصب کشی میخواد دندونم .. امروز رفتم با عکس پیش دکتر فرمو پر کردم نوشتم ام اس ..

گفت باید از دکترت نامه بیاری .. 

من گفتم الان پاشم برم رشت  نامه بیارم .؟؟

۷ ساعت راهه ..

گفت همینجا برو پیش متخصص مغزو اعصاب .. 

امروزم که تعطیله .. 

حالا چند روز باید درد بکشم .. 

بهش گفتم خودم میگم بکن گفت نه نمیشه .. 

اینم بگم که ام اس هیچ ربطی به دندون پزشکی نداره .. هیییچ ربطی ولی بیا حالیش کن ..😭😭

برو ی دکتر دیگه نگو ام اس داری

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا عزیزم منم یکی از اقوام لوپوس داشتن که این هم یه جور بیماری خودایمنی دکتر دندونپزشک به دلیل مصرف داروها وکورتون هایی که دارین میگن

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

دکترا دندون پزشک  ترسو شدن .شوهرم گفت قلبم یه کم درد میکنه  ...مارو ساعت ۱۲ شب  اسیر بیمارستانا کرد ...  برین نوار قلب بگیرین😖😖😖😖

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
از حمله ام اس .. ۶ سال پیش ..

تهرانی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
دکترا دندون پزشک  ترسو شدن .شوهرم گفت قلبم یه کم درد میکنه  ...مارو ساعت ۱۲ شب  اسیر ...

بحث ترسویی نیست.بحث اینه که تو دانشگاه اینو یاد میدن که واسه بیماری که مشکل سیستمیک داره بدون کسب اجازه از پزشک کاری نکنید.حالا اگه خدایی نکرده کار کنن و مشکلی پیش بیاد اون دندونپزشک رسوا میشه

ببخشید حیلی بی ربط ولی میشه علامت ها ام اس و بگید من گاهی دو دستم قفل میشه نمیتونم مداد هم تو دستم ب ...

خواهش میکنم .. 

من حمله به چشمم بود .. 

بهتره بری دکتر یه ام آر آی بدی ....

2706