1464
1521

عصب کشی میخواد دندونم .. امروز رفتم با عکس پیش دکتر فرمو پر کردم نوشتم ام اس ..

گفت باید از دکترت نامه بیاری .. 

من گفتم الان پاشم برم رشت  نامه بیارم .؟؟

۷ ساعت راهه ..

گفت همینجا برو پیش متخصص مغزو اعصاب .. 

امروزم که تعطیله .. 

حالا چند روز باید درد بکشم .. 

بهش گفتم خودم میگم بکن گفت نه نمیشه .. 

اینم بگم که ام اس هیچ ربطی به دندون پزشکی نداره .. هیییچ ربطی ولی بیا حالیش کن ..😭😭

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

ببخشید حیلی بی ربط ولی میشه علامت ها ام اس و بگید من گاهی دو دستم قفل میشه نمیتونم مداد هم تو دستم بگیرم 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای  سلامتی نی نیم یه صلوات می فرستین؟الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

دکترا دندون پزشک  ترسو شدن .شوهرم گفت قلبم یه کم درد میکنه  ...مارو ساعت ۱۲ شب  اسیر بیمارستانا کرد ...  برین نوار قلب بگیرین😖😖😖😖

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .

عزیزم حق داره.بعصی بیماری هارو تا پزشک معالجشون اجازه ندن نمیشه کار کرد خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد هم واسه شما گرون تموم میشه هم دکتر.مسکن بخور تا فردا 

عاشق این ایه ی قرآن شدم😍👇                              لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.....فاستجبنناله ونجیناه من الغم و کذالک ننجی المومنین ....اره خدا اینجوری مومنارو نجات میده فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی💖💖💖💖💖   امام علی (ع):   هرچیزی زکاتی دارد و زکات دانایی تحمل نادان است   
8
از حمله ام اس .. ۶ سال پیش ..

تهرانی

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .
دکترا دندون پزشک  ترسو شدن .شوهرم گفت قلبم یه کم درد میکنه  ...مارو ساعت ۱۲ شب  اسیر ...

بحث ترسویی نیست.بحث اینه که تو دانشگاه اینو یاد میدن که واسه بیماری که مشکل سیستمیک داره بدون کسب اجازه از پزشک کاری نکنید.حالا اگه خدایی نکرده کار کنن و مشکلی پیش بیاد اون دندونپزشک رسوا میشه

عاشق این ایه ی قرآن شدم😍👇                              لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.....فاستجبنناله ونجیناه من الغم و کذالک ننجی المومنین ....اره خدا اینجوری مومنارو نجات میده فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی💖💖💖💖💖   امام علی (ع):   هرچیزی زکاتی دارد و زکات دانایی تحمل نادان است   
ببخشید حیلی بی ربط ولی میشه علامت ها ام اس و بگید من گاهی دو دستم قفل میشه نمیتونم مداد هم تو دستم ب ...

خواهش میکنم .. 

من حمله به چشمم بود .. 

بهتره بری دکتر یه ام آر آی بدی ....

1474

اونوقت من رفتم دندون پزشکی گفتم من زیاد نباید بی حسی بزنم ، واسم ضرر داره

گفت باشه اولی روزد بی حس نشد 

گفت دومی 

دومی روزد نشد 

گفت سومی 

گفتم آقای دکتر برام ضرر داره 

گفت اشکال نداره سومی روزد نشد 

چهارمی رو زد نشد حس می کردم دارم بیهوش میشم 

بعد گفت خوب نمیشه ببخشید باید بدون بی حسی برم تو کانال تزریق کنم 

رفت یه بی حسی رو از سوراخ برد تو ریشه نداشتم داد زد دستشو گرفتم 

به شاگرداش گفت دستاشو بگیرید اونام گرفتن بازور برد کانال زد وای بیهوش شدم بدترین درد عمرم بود از زایمان بدتره 

بعد شروع کرد هی بی حسی هم می زد 

😂😣

PHD student  روزنامه نگار
1508