1874
1924

عصب کشی میخواد دندونم .. امروز رفتم با عکس پیش دکتر فرمو پر کردم نوشتم ام اس ..

گفت باید از دکترت نامه بیاری .. 

من گفتم الان پاشم برم رشت  نامه بیارم .؟؟

۷ ساعت راهه ..

گفت همینجا برو پیش متخصص مغزو اعصاب .. 

امروزم که تعطیله .. 

حالا چند روز باید درد بکشم .. 

بهش گفتم خودم میگم بکن گفت نه نمیشه .. 

اینم بگم که ام اس هیچ ربطی به دندون پزشکی نداره .. هیییچ ربطی ولی بیا حالیش کن ..😭😭

برو ی دکتر دیگه نگو ام اس داری

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

عزیزم اون دکتره شاید یچیزی می‌دونه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سخت ترین کار یه عاشق...دل بریدن از یه دلبر... اگه راحت بود که فرهاد...دل یه کوه نمیکند...💙تیکر به وقت رفتن به خونه خودمون😍کنکوری1400✌🤓

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

چرا عزیزم منم یکی از اقوام لوپوس داشتن که این هم یه جور بیماری خودایمنی دکتر دندونپزشک به دلیل مصرف داروها وکورتون هایی که دارین میگن

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
1922

دکترا دندون پزشک  ترسو شدن .شوهرم گفت قلبم یه کم درد میکنه  ...مارو ساعت ۱۲ شب  اسیر بیمارستانا کرد ...  برین نوار قلب بگیرین😖😖😖😖

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

عزیزم حق داره.بعصی بیماری هارو تا پزشک معالجشون اجازه ندن نمیشه کار کرد خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد هم واسه شما گرون تموم میشه هم دکتر.مسکن بخور تا فردا 

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 
1911
از حمله ام اس .. ۶ سال پیش ..

تهرانی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
دکترا دندون پزشک  ترسو شدن .شوهرم گفت قلبم یه کم درد میکنه  ...مارو ساعت ۱۲ شب  اسیر ...

بحث ترسویی نیست.بحث اینه که تو دانشگاه اینو یاد میدن که واسه بیماری که مشکل سیستمیک داره بدون کسب اجازه از پزشک کاری نکنید.حالا اگه خدایی نکرده کار کنن و مشکلی پیش بیاد اون دندونپزشک رسوا میشه

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 
ببخشید حیلی بی ربط ولی میشه علامت ها ام اس و بگید من گاهی دو دستم قفل میشه نمیتونم مداد هم تو دستم ب ...

خواهش میکنم .. 

من حمله به چشمم بود .. 

بهتره بری دکتر یه ام آر آی بدی ....

1826

اونوقت من رفتم دندون پزشکی گفتم من زیاد نباید بی حسی بزنم ، واسم ضرر داره

گفت باشه اولی روزد بی حس نشد 

گفت دومی 

دومی روزد نشد 

گفت سومی 

گفتم آقای دکتر برام ضرر داره 

گفت اشکال نداره سومی روزد نشد 

چهارمی رو زد نشد حس می کردم دارم بیهوش میشم 

بعد گفت خوب نمیشه ببخشید باید بدون بی حسی برم تو کانال تزریق کنم 

رفت یه بی حسی رو از سوراخ برد تو ریشه نداشتم داد زد دستشو گرفتم 

به شاگرداش گفت دستاشو بگیرید اونام گرفتن بازور برد کانال زد وای بیهوش شدم بدترین درد عمرم بود از زایمان بدتره 

بعد شروع کرد هی بی حسی هم می زد 

😂😣

خدایا مواظبم باش