2703
2553
عنوان

چطور تو زندگی مشترک یه خانوم حذاب دوست داشتنی اما محکم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رمز موفقیت من اینه که اعتماد به نفس و احترامم رو از کار و استقلالم میگیرم، نمیدونما ولی فک میکنم وقت ...

یعنی میشه یه رابطه ی برابر، اونوقت لازم نیس خانوم همش نگران حفظ رابطه باشه، البته اینم بگم که ما رابطه مون با علاقه دو طرف شروع شد

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
اینقدر باید خوبی بهش کنی...و خندون باشی...که وقتی سکوت میکنه زجر آور براش باشه...از من شخصا اینجوریه ...

اون چی در مقابل چطوره کار خونه کمک میکنه ناز میکش؟

2720

عزیزم مردا از قهر کردن زیاد خوششون نمیاد.زیاد که قهر کنی فکر میکنن بچه ای ازتون حساب نمیبرن دیگه.قهرزیاد هم دیگه واسش عادی میشه شایدحتی نیاد نازت هم بکشه

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
اون چی در مقابل چطوره کار خونه کمک میکنه ناز میکش؟

کار خونه تا نگم نمیکنه...باید بگم..قهر کنم خیلی ول کن نیست...قهرمون خیلی طول بکشه۱ ساعته...اونم از بس منته آدمو میکشه...خودم خجالت زده میشم...میگه تو حرف بزن...هر چی میخوای بگو...فقط حرف بزن😁😁

اینقدر باید خوبی بهش کنی...و خندون باشی...که وقتی سکوت میکنه زجر آور براش باشه...از من شخصا اینجوریه ...

خندون و شاد بودنو و پر انرژی بودنو کاملا بات موافقم...چون اقایون خانومای شادو شنگولو دوس دارن/

اما واقعا ب نظر خودت دم ب دیقه محبت کنی بش عادی نمیشع براش؟

یا اینکه ی دم همششش حرف بزنی نمیگه چرا انقد وراجی؟

ب نظر من باس طوری باشی ک ی نواخت نباشیو تکراری نشی براش/

idont think.ifeel
2714
رمز موفقیت من اینه که اعتماد به نفس و احترامم رو از کار و استقلالم میگیرم، نمیدونما ولی فک میکنم وقت ...

بله شما درست میگی من متاسفانه سن کم ازدواج کردم نه تحصیلات بالایی دارم نه نوفقیت خاصی خیلی دلم گرفته

خندون و شاد بودنو و پر انرژی بودنو کاملا بات موافقم...چون اقایون خانومای شادو شنگولو دوس دارن/ اما ...

نه اینجوری نیست...کلا مردا از زن...شاد و شنگول و پر انرژی خوششون میاد...بلاخره کلی میخنده...اصلا هم نمیگه وراجی میکنی

خودت میگی؟ ازش کار خونه میخای؟

بله...تا نخوام نمیکنه...البته من خودم انجام میدم...زیاد نمیگم...ولی وقتی هم میگم میگه به روی چشم...و سریع بلند میشه...البته بگم خیلی تنبله....اما با زبون درست میشه

2706