2726

سلام من از خیلی چیزا ناراضیم که تو خونه همش تو خودمم قهرمیکنم با همسرم اصلاااا هم ازم حساب نمیبره از خودم خسته شدم که داره به افسردگی ختم میشه خانومایی که شخصیت محکم و دوست داشتنی دارید بیاید رمز موفقیتتونو بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رمز موفقیت من اینه که اعتماد به نفس و احترامم رو از کار و استقلالم میگیرم، نمیدونما ولی فک میکنم وقتی شوهر آدم بدونه بهش وابستگی ای جز حسی که بینتون هست ندارین بیشتر مواظبه که اون حس از بین نره

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

مگه جنگا که حساب ببره عزیزم. احترام شرط اول زندگیه و بعد اولویت همدیگا بودن. انقد باید باهم خوب باشین کا اگه خواسته ای داشته باشی و بتونه اولویت اولش باشی و انجام بده و هیچ وقت توهین و تحقیر و قهر نباشه. حالا کدورت کوچولوئه یکی دو ساعته مهم نیست.قهر طولانی عادت میشه و واسه مرد عادی میشه.‌به شوهرت محبت کن دوسش داشته باش بهش برس خودش میاد سمتت. من راز توشبختیم اینجوریه. البته احترام به خانوادش و بد گویی نکردن پشتشونم همینه

2706