1507
1411

سلام من از خیلی چیزا ناراضیم که تو خونه همش تو خودمم قهرمیکنم با همسرم اصلاااا هم ازم حساب نمیبره از خودم خسته شدم که داره به افسردگی ختم میشه خانومایی که شخصیت محکم و دوست داشتنی دارید بیاید رمز موفقیتتونو بگید

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1436
کم بخند/ کم حرف بزن/ مغرور باش/ مرس یاه/

خب اینا یعنی قهر اثر نمیکنه

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪
شوهر باید حساب ببره ازت😊🤔🤔

اره مثلا تحمل ناراحتیتو نداشته باشه

رمز موفقیت من اینه که اعتماد به نفس و احترامم رو از کار و استقلالم میگیرم، نمیدونما ولی فک میکنم وقتی شوهر آدم بدونه بهش وابستگی ای جز حسی که بینتون هست ندارین بیشتر مواظبه که اون حس از بین نره

باز میشه این در... صب میشه این شب... صبر داشته باش، صبر داشته باش🤲💖
1432

مگه جنگا که حساب ببره عزیزم. احترام شرط اول زندگیه و بعد اولویت همدیگا بودن. انقد باید باهم خوب باشین کا اگه خواسته ای داشته باشی و بتونه اولویت اولش باشی و انجام بده و هیچ وقت توهین و تحقیر و قهر نباشه. حالا کدورت کوچولوئه یکی دو ساعته مهم نیست.قهر طولانی عادت میشه و واسه مرد عادی میشه.‌به شوهرت محبت کن دوسش داشته باش بهش برس خودش میاد سمتت. من راز توشبختیم اینجوریه. البته احترام به خانوادش و بد گویی نکردن پشتشونم همینه

حتما بخونید سرنوشت خیلیا میتونه باشه.من کلا از نظر اعتقاد و دین و حجاب صفر بودم..۱۹ سالگی ازدواج کردم 👰خانواده همسر و همسر بدی داشتم🧟‍♀️ هر روز کتک 🤦‍♀️تهمت 🤷‍♀️و اعتیاد و خانم بازی💏 و مشکلات جنسی و تحمل میکردم.استانه ۲۳ سالگی جدا شدم🙍‍♀️ و به آغوش امن خانوادم رفتم👨‍👩‍👧‍👦جوونیم تباه شد وکوله باری از غصه🥺 و گریه😭 و دلتنگی😞 و زخم روحی 🥵و تهمت😱 باهام اومد .مامان بابای گلم حمایت کردن ادامه تحصیل دادم👩‍🎓 تا کارشناسیمو گرفتم👩‍🎤. و با یه گل پسر خوب آشنا شده بودم👨‍💼 که عاشقش بودم .اما اون مجرد بود و خانوادش مخالف ازدواجمون.بعد یه مدت بیماری زنانگی سختی گرفتم که قرار شد رحمم و در بیارن و دیگه نینی نداشته باشم 🤦‍♀️و داغ مادر شدن رو دلم بمونه.اما همسرم👨‍💼 اون موقع پا به پام میومد دنبال درمان👩‍⚕️ و میگفت من یکی از شرایط ازدواجم نداشتن بچه👼 است.چون از بچه بدم میاد.البته دروغ میگفتاااا.یهو دلم خواست عوض شم.دلم آغوش خدارو میخواست کلا دختر با حجاب 🧕و خدا دوستی شدم و تغییرات بزرگی کردم . کاملا یهویی علایم بیماری کلا از بدنم رفت و هیچ مشکلی تو بدنم دیده نشد خونریزم قطع شد و خیلی سرحال بلند شدم. بعد از ۲ سال شروع کردم به چهله زیارت عاشورا حق شناس و خوندن واسه رسیدن به عشقم👨‍💼.اون از لحاظ چهره و تحصیلات👨‍🏫 و ثروت🏘 و اندام و خانووده کلا از من چندین پله بالاتر بود. اما ازون جایی که قدرت خدا از همه بیشتره وسطای چهله خانوادش با رضایت کامل اومدن جلو. 👰👰💏الان سالهاست عاشقانه در کنار هم زندگی میکنیم و هردومون خیلی معتقد و خدا دوستیم . خدا یه نینی🤰 خیلی خوشگلم بهم هدیه کرده🤱👼  این داستان واقعی زندگیمه و واسه من با همه سختیا یه معجزس. اگه دنبال معجزه ای توام برو دنبال خدا .خد ایی که همین نزدیکیست
ینی زیاده روی نکن توشون/ بخدا اگ زیاد هی حرف بزنیو بخندی خستع کننده میشی/ همه چیش باس نرمال باشع/

شما جواب گرفتی؟

اره مثلا تحمل ناراحتیتو نداشته باشه

اینقدر باید خوبی بهش کنی...و خندون باشی...که وقتی سکوت میکنه زجر آور براش باشه...از من شخصا اینجوریه...سکوت کنم دیونه میشه

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
1476
چراباید‌حساب‌ببره مگه میخوایی برده گرفتی

واقعا متوجه منظورم نمیشید؟

رمز موفقیت من اینه که اعتماد به نفس و احترامم رو از کار و استقلالم میگیرم، نمیدونما ولی فک میکنم وقت ...

یعنی میشه یه رابطه ی برابر، اونوقت لازم نیس خانوم همش نگران حفظ رابطه باشه، البته اینم بگم که ما رابطه مون با علاقه دو طرف شروع شد

باز میشه این در... صب میشه این شب... صبر داشته باش، صبر داشته باش🤲💖
اینقدر باید خوبی بهش کنی...و خندون باشی...که وقتی سکوت میکنه زجر آور براش باشه...از من شخصا اینجوریه ...

اون چی در مقابل چطوره کار خونه کمک میکنه ناز میکش؟

1514