2737
2734
عنوان

ویروس روزئلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اطلاعی ندارم که اگه یه بار بگیری باز ممکنه گرفتارشی یا نه . اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم

دخترم امسال دوباره گرفت . پس فقط یک بار نیست و ممکنه باز مبتلا شن . ولی دفعه دوم خفیف تر بود و سه روزه خوب شد

2728

سلام. خانمی پسرم بعد از پنج شنبه هفته پیش که تب کرد و دو سه روز طول کشید.چندتا جوش قرمز کوچک روی دست و صورتش زد. دو سه جای دستش هم زخمی شده. حالا بی اشتهاست لب به چیزی نمی زنه. شما میدونی تا کی بی اشتها هستن؟؟؟و الان چی بدم بخوره. 

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
سلام. خانمی پسرم بعد از پنج شنبه هفته پیش که تب کرد و دو سه روز طول کشید.چندتا جوش قرمز کوچک روی دست ...

متفاوته ولی اصرارش نکن . خودشو با شیر سیر میکنه تا کم کم جون بگیره . بهش اب قلم بده . یا یکم گوشت گوسفندی تازه رو با پیاز و سیب زمینی بزار بپزه از اون بهش بده . هم قوت داره هم سیرش میکنه . یذره هم که ابشو بخوره جون میگیره

متفاوته ولی اصرارش نکن . خودشو با شیر سیر میکنه تا کم کم جون بگیره . بهش اب قلم بده . یا یکم گوشت گو ...

ممنون دوست خوبم بابت راهنماییت

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
2738