2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدون😱

223 بازدید | 32 پست

سلام خواهرا میگم دکتر بم گفته تنبلی تخمدان داری با کیست های فراوون

بنظرتون اقدام کنم بعد درمانم باردار بشم

؟؟؟؟

همه اش میترسم بچه دار شدنم با این روند بیماری سخت بشه

از آسمان فراریم و حس میکنم شبی ببلعد آخرش مرا میان لایه ی ازون...گذشتیم باهم از نگاه بی فروغ هم به سایه های یک پاساژ به سایه های یک مزون ...دلار تاخت میزند و شیخ تار میزند شراب را سبو سبو و نفت را گالن گالن✍🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
هم اقدام کن هم درمان.وقت از دست نده😂😂😂

😂🙊🙊

از آسمان فراریم و حس میکنم شبی ببلعد آخرش مرا میان لایه ی ازون...گذشتیم باهم از نگاه بی فروغ هم به سایه های یک پاساژ به سایه های یک مزون ...دلار تاخت میزند و شیخ تار میزند شراب را سبو سبو و نفت را گالن گالن✍🏻

اول درمان کن بعدش برو سراغ بچه

منم تنبلی تخمدان داشتم با کیست های ریز و فراوون ۴ سال بچه دار نمیشدم

ولی دیگه آ

درمان کردم و پنج ماه باردار نشدم 

ولی یدفعه معجزه شد و الان باردارم💙😍

شدی قلبُ تنُ روحم 💍💕
2738
اقدام کن پی درمانم باش ظاهرا دیرباردارشی

ووووییی ازمایشامم اصلا مورد قبول دکترم نبود

گفت بدنت خیلی ضعیفه

اول درمان کن بعدش برو سراغ بچه منم تنبلی تخمدان داشتم با کیست های ریز و فراوون ۴ سال بچه دار نمیشدم ...

ای جانمممم ان شاالله ب سلامتی نی نیو دنیاش بیاری گلم

منم ب دکی گفتم بعد درمانم میخام باردار بشم

تخمدون😅

😂😂😂😂😂😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

علایمش چیه؟

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
تنبلی تخمدان بارداری رو‌سخت میکنه

ایشالا باهم تیکر بارداری بزنیم👧🏼👶🏻

2706