2726
عنوان

ختنه در اصفهان

3511 بازدید | 20 پست

سلام خانومای اصفهانی کسی این دکتر علیرضا صادق براتی را میشناسه بچه اتون را پیشش ختنه کردین ممنونم از راهنماییتون

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
من بچم رو بیمارستان عسگریه ختنه کردم راضی بودم

دکترتون کی بود 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر کی این دکتر را میشناسه لطفا نطرشون را دربارش بگه 

ببخشید اسمش یادم نمیاد ولی میگن همه دکتراش خوبن 

من میخوام بچه ام را ختنه کنم هم استرس دارم هم میترسم نمیدونم به کدوم دکتر اعتماد کنم

من میخوام بچه ام را ختنه کنم هم استرس دارم هم میترسم نمیدونم به کدوم دکتر اعتماد کنم

اصلا نترس من از روز قبلش اینقدر گریه میکردم و میترسیدم ولی خداروشکر زیاد سخت نبود همون روز فقط گریه میکنه و درد داره از فرداش دیگه مشکلی نداره

بچه هام نفس هامـــ♥

یعنی کسی این دکتر را نمیشناسه

سلام.از دکتر براتی راضی بودین؟من امروز میخوام ببرم

سلام خانومی شما بردید پیش براتی؟خوب بود؟

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
سلام خانومی شما بردید پیش براتی؟خوب بود؟

سلام.بله. خیلی راضی بودم خداروشکر.مطبش خلوته.همون روز صبحش زنگ بزن برای اول وقت نوبت بگیر. انقدر بیحسی میزنه بچه هیچی حس نمیکنه. بعدشم توی واتس اپ باهات در ارتباطه تا حلقه بیافته

سلام.بله. خیلی راضی بودم خداروشکر.مطبش خلوته.همون روز صبحش زنگ بزن برای اول وقت نوبت بگیر. انقدر بیح ...

ممنون عزیزم 

من الان بچه ام ۱۱ ماهشه چسبندگی به وجود اومده توی ۴۰ روزگیش ختنه اش کردم 

الان دربه در دنبال یجایی ام که بگه چه خاکی تو سرم کنم 

بردم پیش یه دکتر توی عسگریه ناشناس 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
ممنون عزیزم  من الان بچه ام ۱۱ ماهشه چسبندگی به وجود اومده توی ۴۰ روزگیش ختنه اش کردم  ا ...

امروز نوبت بگیر ببرش ببینه.کارشو بلده. فقط این دکترم نه،چندجا ببر سوال کن. پسراولم چسبندگی کمی داشت با پماد باز شد. 

امروز نوبت بگیر ببرش ببینه.کارشو بلده. فقط این دکترم نه،چندجا ببر سوال کن. پسراولم چسبندگی کمی داشت ...

پیش دونفر بردم یکی دکتر خدایی که گفت چیزی نیست بزرگ میشه خوب میشه الان دستکاریش نکن فقط پماد بزن چرب بشه

یکی پیش یه اورولوژیست در اومد گفت باید عمل بشه بیهوشش کنند بیمارستان امیرالمومنین 

دل تو دلم نیست اصلا خدا نخاد بخام ببرمش بیمارستان بیهوشش کنند

2706