2726
عنوان

اذکار ❤

182 بازدید | 3 پست

***اللهُ غفور *** : پایه و اساس تقریبا تمام ذکر ها و رفع مشکلات و حاجات هست 

به تعداد حداقل روزی هزار یا ۲ هزار حتما بگید تا ۲۰ روز 

( هر دعایی ماکسیمم و مینیمم داره برای استجابت ک حداکثر تا ۲۰ _۳۰ روز هست اونم بستگی به عوامل دیگه داره ، هرچی ارتعاش ما مثبت تر باشه سریع تر جواب میده) 

این ذکر برای قطع اون انرژی های منفی قبل هست که اونا از ما قطع بشن و ما با گفتن نام های خداوند به انرژی خداوند وصل میشیم ( با کمک گرفتن از هر چیزی به انرژی اون وصل میشیم اگر موجود باشه ک قدرتش محدود و اونم از آنه خداوند هست اگر از خوده خدا بخوایم که به قدرت و ارامش بی انتها وصل میشیم و نه تنها همون مشکل بلکه یکی یکی تمامی مشکلات هموار میشن انشالله)

این ذکر انرژی بلا مصیبت اتفاقات ناگوار غم و غصه ناراحتی انرژی های پوچی باطل ووووو... از ما قطع میکنه پایه تمام ذکر ها این ذکر هست

توجه کنید❤❤  قبل گفتن هر ذکری اول باید این ذکر رو بگید ۱۰ دقیقه صب ۱۰ دقیقه شب وقت بزارین پشت هم بگین 

توجه کنید❤❤ بهتره موقع گفتن اذکار گوش شما صداتون رو بشنوه یعنی به حالت پچ پچ ذکر نگید 

( صوت تنها انرژی که هیچوقت از بین نمیره و تارهای وجودی انسان از صوت هست)

توجه کنید ❤❤بهتره بعد از نماز صبح اذکار رو بگین که استجابتش زودتر هست 

***اللهُ نور ***

برای قطع انرژی بیماری ها 

البته عزیزانی که مریض دارن بهتر هست که چند نفر بالای تخت مریض جمع بشن همه با هم این ذکر و دعای امّن یوجیب.. رو بگن هرچقد میتونن

*** الله رازق*** 

جذب انرژی های ثروت و فراخی روزی گسترش مال 

باید ها :❤❤معنی قران رو بخونیم در مدت ۲۰_۳۰ روز به همراه دعای جوشن کبیر به عربی 

( این مثل یه برنامه میمونه که مثلا به طور مثال عرض میکنم کسی که میخواد لاغر بشه هم باید رژیم رو رعایت کنه هم ورزش کنه هم پرخوری نکنه)

موقع گفتن دعامون با احترام از خداوند طلب کنیم به این صورت : یا رب العالمین از شما خواهش میکنم یا استدعا میکنم..

یهو ول نکنیم ذکر گفتن رو چون از اون طیف انرژی قطع میشیم 

صبور باشیم و خیر خواه دیگران ❤❤❤

انشالله در پناه خداوند باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728