2726
عنوان

صورتم چاق و تمیز شد

1114 بازدید | 53 پست

بچ ها چند هفتس بخور آب و گلاب میدم 

چون گرما و بخار باعث باز شدن منافذ میشن و هر چی بزنی روی پوست سریع جذب میشه پس من از این ترفند استفاده کردم و بعد از بخور سریع ماسک عسل میزنم بعد از ی نیم با ی تیک یه اینقدر ماساژ میدم ک عسل پاک بشه و هم منافذ پوست رو میبنده و صاف میشه و نمیدونم چرا صورتمم پور شد فکر میکنم ک بخاطر بخور باشه چونکه همزمان با بخور صورتمو ماساژ میدم این تاپیک و زدم گفتم شاید ب درد شماها هم بخوره 

چه خوب❤

دوستای شیرازی گلم روغن نارگیل اصل5تومان،  عنبرنسارای اصل5 عدد 5 تومان و خمیربازی خانگی هر گلوله هزار تومانکامل ارگانیک حتی اگه بچه بخوره هم مشکل نداره دارم. اگه میخوایین پیام بدین با قیمت مناسب😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دستت طلا

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

مرسی

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2706