2726
عنوان

سقط مکرر

113 بازدید | 16 پست

سلام.بار اول هفته ۶ خودبخود سقط شد.

الان برا بار دوم دیروز سونو گفت که رحم پر از ضایعات باید سقط کنی الان طبق سونو قبلی ۸ هفته هستم.

حالا سوالم اینه که دکتر چی برم برا پیگیری علت؟و اینکه مرکز ژنتیک اگه برم نیازه دکتر متخصص هم برم؟

یه پسر ۶ ساله دارم که بطور طبیعی و مشکل باردار شدم ولی برا دومی اینجور شده😣😣

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

هنوز این دومیو سقط نکردم فردا میرم دکتر که قرص برام تجویز کنه.

خواهشا از تجربیاتتون بگین من واقعا نمیدونم کجا باید برم برا پیگیری.متاسفانه متخصص زنانی که میرم بار اول گفت نیاز به پیگیری نیست و باز اقدام کردم و اینبار هم اینجور شد😭

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نشنیدم رحمت پر ضایعاته یعنی چی...یعنی بقایای سقط قبلیه خب اگه بعد سقطت بقایا میموند خونریزیت قطع نمیشد اصلا برو پیش ی متخصص خوب

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2728
پیش یه دکتر دیگه هم برو  الکی سقط‌ نکن

سونو بار دومه که میدم.هفته ۶ رفتم گفت قلب هنوز نداره.اینبار که رفتم متاسفانه اینجور گفت.دیشب از سونو که برگشتم لکه بینی داشتم امیدی ندارم که باز جای دیگه برم.چون سونو خیلی معروفیه که رفتم

من نشنیدم رحمت پر ضایعاته یعنی چی...یعنی بقایای سقط قبلیه خب اگه بعد سقطت بقایا میموند خونریزیت قطع ...

نه اون برا ۶ ماه پیش بودا.الان این یکی اینجور گفت.اصلا اینمدتم نه لکه بینی داشتم نه خونریزی😏

منم دو تا سقط داشتم اولی ۷ هفته دومی ۵ هفته فقطم ساک خالی تشکیل میشد و خود بخود سقط میشد.رفتم تحت نظر متخصص برام آزمایش های کامل سقط مکرر یعنی ایمنی انعقادی و کاریوتایپ که این و شوهرمم داد.عکس رنگی هم گرفتم.معلوم شد مشکل انعقادی دارم چند ماه درمان کردم و به لطف خدا بعدش باردار شدم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
اگه تهرانی برو پیش دکتر فاطمه رزاقی برو تو تاپیک سقط مکرر پیگیری تا درمان بچه ها اونجا زیر نظرشن کا ...

اونجا برم آز ژنتیک هم برام مینویسه؟میخوام جایی برم که تمام آزمایشات بنویسن

منم دو تا سقط داشتم اولی ۷ هفته دومی ۵ هفته فقطم ساک خالی تشکیل میشد و خود بخود سقط میشد.رفتم تحت نظ ...

خداروشکر.انشاالله منم سریع علت مشخص بشه خیلی نگرانم

نه اون برا ۶ ماه پیش بودا.الان این یکی اینجور گفت.اصلا اینمدتم نه لکه بینی داشتم نه خونریزی😏

شما برو پیش ی متخصص و سونو تم نشون بده انشالله ک همه چی اوکیه 

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
منم دو تا سقط داشتم اولی ۷ هفته دومی ۵ هفته فقطم ساک خالی تشکیل میشد و خود بخود سقط میشد.رفتم تحت نظ ...

منم مث شما سقط ۷هفته و ۵ هفته داشتم.اولی قلب دهشت بعد سقط شد دومی پوچ..نسبت فامیلی هم داریم.الان میخوام تحت نظر دکتر باشم برا اقدام.ولی از عکس رنگی بی نهایت میترسم😔😔

2706