2726
عنوان

سرماخوردگی در باراری

49 بازدید | 5 پست

سلام خانمای عزیز 

از دیشب سرما خوردم و حالم زیاد خوب نیس 

فعلا دست تنهام و غیر همسرم کسی نیس 

اگه راهکاری برا بهتر شدن حالم دارین بگین 

حالم خوب نیس و از سر درد خواب نمیرم

ای کم شده وفای تو این نیز بگذرد...

اب پرتغال لیمو شیرین شلغم اب فراوان بخور سوپ بخور تند تند اسفند دود کن استراحت کن. همراه غذا پیاز و سیر بخور. یهپیاله عدس رو با پیاز و زردچ. به و رب بزار نیم پز که شد نصف پیاله برنج اضافه کن با نمک و جا افتاد خاموشش کن فلفل سیاه بزن بخور. اب نمک غرغره کن. بخور بده صورتتو

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد اینکه خوب شدی هم برو واکسن انفولانزا بزن که اگه دوباره خدایی نکرده سرما خوردی نگران جنین نباشی. لباس گرم بپوش و خوب استراحت کن

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
2728

سلام عزیزم اتفاقا منم چند روزه سرماخوردم این کاراییه که این چند روز انجام دادم بخور خصوصا بخور شوید .چهارتخم ریختم تو آبجوش و خوردم آبجوشه با عسل و آبلیمو .چای به .لیمو شیرین فراووون خوردم .دیگه تو لیوان نشاسته و بادوم و به دونه پودر شده ریختم و روشم آبجوش ریختم و باشکر خوردم سوپ مرغ هم خوردم

راستی مادر شوهر من یه غذایی درست میکنه بهش میگه قیمه شوربا اینجوریه که برنج نیم دونه رو با شوید میذاره میپزه مثل سوپ میشه بعد گوشت چرخی رو با پیاز و نمک و فلفل ورز میده قلقلی میکنه میریزه توش و میذاره پخته بشه و جا بیفته اینم خیلی خوبه واسه سرماخوردگی .دود دادن با عنبر نسا هم خوبه