2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چجوری بیرنگ میکنی

با کرم بی‌رنگ کننده موی صورت سی‌گل یا هم پودر دکلره موی صورت... الان چندساله اینکارو میکنم

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
با کرم بی‌رنگ کننده موی صورت سی‌گل یا هم پودر دکلره موی صورت... الان چندساله اینکارو میکنم

من موهای صورتم خیلی زیاده بزارم بمونه افتضاح میشه 

لایک نکن خواهر من 🤨
2714
با چی بی رنگ میکنی؟ من کرم بی رنگ کننده مو صورت سیگل رو برا گردنم استفاده میکنم

اره منم از همین استفاده میکنم اخیرا هم پودر بی رنگ کنندهء موی صورت استفاده میکنم پودر بی‌رنگ‌تر میکنه

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
من موهای صورتم خیلی زیاده بزارم بمونه افتضاح میشه 

دیگه بدتر از مهتاب کرامتی فک نکنم باشه!! موهای صورتش وحشتناک بلند و زیاده ولی بی‌رنگ میکنه

اره منم از همین استفاده میکنم اخیرا هم پودر بی رنگ کنندهء موی صورت استفاده میکنم پودر بی‌رنگ‌تر میکن ...

پودر همون دکلره هس؟!

پوست من شدید حساسه دکلره گفتن شدید میسوزونه

ولی سیگل اصلا نسوزوند حتی روش نوشته ۱۰دیقه بمونه من نیم ساعتم میزارم میمونه اصلا اذیت نمیکنه پوستمو

2706