1542
1541

بندانداز برقی. تقریبا تا ۳ هفته درنمیاد جاشم عالیه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

من ک از حموم پامو میزارم بیرون دوباره موها جوانه میزنن😐😐😑😂

ولی لیزر خیلی خوبه و پودر موبر

مخاطب حرفام نیستی ریپلای نکن لطفا😐👊دلت دعوا میخاد برو یدونه تیتاب بردار بخور حالت خوب میشه میخندی😐😆

صورتمو نمیزنم

بدنمم موبر

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1432

دست پا اپیلیدی

صورت تیغ تابحال بند ننداختم تیغم هردوماه شاید یکم دربیاد

خیییر سرم لیزر کردم نواحی حساسو اونم16جلسه با دو دستگاه مختلف ولی بااازم مثل اول درمیاد2تومنی خرج کردم الکی

💍تیکرعروسیمه💍بغض یعنی یه فرزند تو دار به یه لبخند رو کارکه از دورن شکسته شده با یه حسرت یه تومار حرفتو خونه ای که یه دم جنگو طوفان بعد همه خسته شدن و پدر رفته تو حالجا انداختو خوابید خونه پادگانه فردا مامان زجه زنان تویه دادگاههصداش گرفته دل شکسته هنجره خشک طلاقاین کلمه روحه بچه رو کشت
1537
دست پا اپیلیدی صورت تیغ تابحال بند ننداختم تیغم هردوماه شاید یکم دربیاد خیییر سرم لیزر کردم نواحی ...

ای وای کجا رفتی لیزر،شاید مناسب رنگ پوستت نبوده 

اصلا نباید مثل اول دربیاذ

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری بیرنگ میکنی

با کرم بی‌رنگ کننده موی صورت سی‌گل یا هم پودر دکلره موی صورت... الان چندساله اینکارو میکنم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
1578