2737
2734

بچه ها سابقه زایمان زودرس دارم الانم که هفته ۳۰ام انقباضام شروع شده باید پرولوتون بزنم کسی میدونه از کجا تهییه کنم خیلی نگرانم کل استان خودمونو گشتم😭😭😭

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

وای خدا بگم.... منم دنبال هاش سی جی بودم گیرم نمیومد، استرس بخودت راه نده گیر میاد عزیزم فقط یکم دیرتر

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

هلال احمر نداره؟؟من داروهامو از هلال احمر میگیرم فقط از اونجا گیر میارم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا بگم.... منم دنبال هاش سی جی بودم گیرم نمیومد، استرس بخودت راه نده گیر میاد عزیزم فقط یکم دیر ...

الان واجبه حتما باید بزنم انقباض دارم میترسم نی نی زود بیاد یه بار از دست دادم طاقت ندارم دوباره😭😭😭

الهی خدا از باعث و بانی این اوضاع مملکت نگذره چقد بدبختیم خدایا که همچین آمپولی گیر نمیاد بیچارا خانوادا های بیماری خاص چه عذابی که نمیکشن

2728

نه کلا تو استان ما گیر نمیاد یه دونه از بانه پیدا کردم قراره امروز برسه دستم

شما پرولوتون هم میگیرین؟

2738
شما پرولوتون هم میگیرین؟

نه من چهارتا سرم آی وی آی جی میگیرم که جنین و پس نزنه اصلا تو کشور نیس اگه هم باشه باید اشنا داشته باشی که بهت بدن از،هلال احمر همدان فقط،تونستم پیدا کنم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
نه من چهارتا سرم آی وی آی جی میگیرم که جنین و پس نزنه اصلا تو کشور نیس اگه هم باشه باید اشنا داشته ب ...

عزیزم انشالله نی نیت صحیح و سالم بیاد

2706