2737
2734
عنوان

قشنگ ترین حس دنیا...

196 بازدید | 15 پست

احتمالا این اخرین تاپیکی باشه ک میزنم چون نمیرسم بیام دیگ و وقتیم میومدم بخاطر این بود ک بخاطر دختر کوچولوی تو شکمم مرخصی بودم (دانشجوام اخه)

باید بگم بعد از یه سزارین سخت تازه روز ۴روممه و سرپا شدم تازه فهمیدم چقدر قشنگه یه دختر کوچولورو ک اندازه ی دوتا کف دسته اروم بغل کنی 

با اینک ۳روز اول بخاطر درد از گریه هاش کلافه میشدم و مامانمو همسرم نوبتی مراقبش بودن و من همهش با خودم میگفتم اینک میگن مادر شدن حس خوبیه چرا من اینقدر کلافهم و وقتی گریه میکنه میترسم بجای اینک عین مامانم یا همسرم لذت ببرم چرا اینقدر وحشت دارم از اینک بچه ی بدی بشه و اذیتم کنه چون درسام سخته 

بعد ک کم کم دردم اروم شد دیدم چقدر حتی گریه هاش قشنگه و همهش ب خودم میگفتم چ کار خوبی کردم ک خدا ب من دادتش(ناخواسته بود تو سن ۲۱سالگی)

هرچی ک بود و هست میخوام بگم واسه همه ی اونایی ک بچه دار نمیشن تو همون اوج دردو کلافگی دعا کردم و امیدوارم دعام قبول بشه 

و اومدم بگم ازتون ممنونم‌ک این مدت ب من کمک کردید 

و اینک من مشهدم و پیش دکتر شبنم ایمان‌نژاد عمل داشتم و زیر نظر ایشون بودم اینجا کسی ایشونو نمیشناخت فک میکتم چون جوون هستن ولی باید بگم یکی از معجزات خدا واسه من این بود ک ایشونو سر راه منی گذاشت ک تو مشهد غریب غریب بودم و هستم و حتی خانوادهم تو جنوبن 

من دکتر زیاد عوض کردم تو مدت بارداریم معروف تریم دکترا ک اسمشون سر زبون همه بود اما بعضیاشون حتی زحمت یه ماما گرفتنو ب خودشون نداده بودن!

امیدوارم با این تاپیکم دکتر ایمان نژاد هم ب همون معروفی برسه چون واقعا ایشون و ماماشون جز بهترین ها برای من بودن 

و جتی اینقدر مهربون و ارامش بخش بودن ک دوری مامانم قابل تحمل بود برام 

و دکتر ایمان نژاد ب یه ظرافتی برای من بخیه زدن ک فک نمیکنم اصلا ردش بمونه

خلاصه این بود داستان من

بدرود

Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...

ای جونمممم خدا حفظش,کنه ایشالا به حق همین روزای عزیز همه منتظرا دامنشون سبز شه 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

سلام 

مشهدی التماس دعای فرج و سلامتی امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  سلاممو به امام رضا خیلی برسون

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام چشم

چشمت بی بلا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738

قدم نو رسیده ات مبارک خانم. ان شااله این حس  قشنگ تا آخر عمر باهات باشه و عاقبت به خیری کوچولوتو ببینی . وقتی اختلاف سنی ات با دخترت کم باشه درکش برات راحت تره. اونم قطعا بعده ها لذتش رو می بره. خدا سه تایی تون رو برای هم حفظ کنه.  

خدا دخملی تو برات نگه داره زیر سایه مامان باباش بزرگ شه...منم دلم ی دخمل میخواد انشالله حس قشنگ انروزتو منم ی روز تجربه کنم...امین...

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
خدا دخملی تو برات نگه داره زیر سایه مامان باباش بزرگ شه...منم دلم ی دخمل میخواد انشالله حس قشنگ انرو ...

انشالله 

ممنونم ازتون

انشالله خدا فرشته ی بعدیشو تو دامن شما بذاره💚

Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...

عزیزم انشالله خودت و دخترت همیشه سالم باشین

میشه واسه منم دعا کنی یه حاجت تو دلم دارم تو که الان مشهدی و کناره آقامون برای حاجت دلم از ته دلت دعا کن خدارو به فرشته ی تو بغلت قسم بده که معصوم ترین موجود خداست تا خدا حاجتمو روا کنه و دلمو آروم کنه😔😔

2706