2737
2734

ان شاال‍ا‍ه خداوند برایه تموم منتظرا یه نی نی سالم عطاکنه و نگهداره همچنین خواهرشما...عزیزم داستان اون زنی ک وقتی حضرت موسی میرفتن پیش خدا ک باهاش حرف بزنن روشنیدی؟؟؟

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صلوات فرستادم انشاالله خدا خودش كمكشون كنه

شمام اگه دوس داري براي سلامتي و بخير گذشتن عمل مادرم صلوات بفرس ممنونم😍

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2738
نه

خلاصه میگم فدات...حضرت موسی پیامبری بود ک مستقیم با خداوند صحبت میکرد ینی بهش وحی نمی اومد یه روز که داشتن میرفتن پیش خدا یه زنی جلو راهشون سبز میشه ومیگه من بچه ندارم بچه دارنمیشم از خداوند بخواه ب من فرزندی عطا کنه،،حضرت پیش خدا ک میرن میگن فلان بندت ازم خواس ک بهش فرزندی عطا کنی خداوند میفرمایند من در سرنوشت ایشان بچه قرار نداده ام حضرت وقتی برمیگردن  در جواب اون زن میگن ک خداوند فرمود در طالع شمافرزند نیست،، خلاصه چن بار دیگه هم ک حضرت رفتن این زن دوباره خواهش کرد ک خواستشو ب خداوند برسونه حضرت،، اما وازم خداگفته بود درسرنوشتش فرزند نیس....تااینکه یه روز ک حضرت موسی داشتن میرفتن نزد خداوند اون زن رودیدن ک بچه ای درآغوش داشته حضرت پیش خداوند ک میره میپرسه خدایا من هربار ک اومدم وخواسته ی اون زن روگفتم شمافرمودی ک در سرنوشتش فرزند نیست ولیکن امروز اورا بابچه ای درآغوش دیدم خداوند فرمودند ای موسی من هربار ک ب تو گفتم ب آن زن بگو در طالعش فرزندی نیس آن زن ناامید نشد و دس ازدعاکردن برنداشت....عزیزم منظور ازین این میشه ک دعاکردن وامیدوار بودن ب درگاه حق حتی میتونه سرنوشت روتغییربده...اگه بعضی جاهاشودرست نگفتم شرمنده یادم نبوده

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
خلاصه میگم فدات...حضرت موسی پیامبری بود ک مستقیم با خداوند صحبت میکرد ینی بهش وحی نمی اومد یه روز که ...

ممنون اجی خیلی دلگرمی دادی اما اجی من بخاطر ابروی شوهرش مشکلشو جلو کسی نگفته منم اتفاقی فهمیدمش دردم از اینه ک هم داره با داغ نازایی میسوزه و میسازه هم جلو همه وانمود میکنه ک بچه نمیخاد بااینکه 23سالشه اما ناامید و دلشکسته و غمگینه از این میسوزم نمیتونم باهاش حرف بزنم 

عزیزم دختر خاله من سه تا دختر داره شوهرش پروستاتشو عمل کرد عقیم شد

دکترا گفتن راحت رابطه جنسی داشته باشین بچه دارنمیشین چند سال اصلا جلوگیری نکرد

پارسال همه مشهد بودیم این یکهو از دهنش پرید پسر خالم فوت شده که میشه برادرش

یکهو گفت خدا یه پسر بده اسم برادرمو میزاشتم روش

الان پسرش ٣ماهه اس بغلشه

به امام رضا متوسل شین میشه آن شاالله

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم