2733
2734
عنوان

چرا سریال ستایش اینجوری تموم شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 47 پست

قسمت آخرشه؟!

خداروشکرررر...راحت شدیم از دست تامیکای اینجا😁

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قسمت آخرشه؟! خداروشکرررر...راحت شدیم از دست تامیکای اینجا😁

آره، شوهرمم خیلی خوشحال بود که هم سریال پدر هم ستایش دیشب با هم تموم شدن.چون از ساعت 8 شب سریال پدر میدیدم و بعدش کانال رو عوض میکردم ستایش میدیدم.نه میتونست اخبار 20 و 30 رو ببینه نه اخبار ساعت 9 شبکه 1

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما
2738
پلیسا حمید و زیور و اون دوتا رو دستگیر کردن پدر پری سیما هم اشتباهی پری سیما رو میکشه

الان خواب میدیدم شوهرم اشتباهی میخاد منو با گلوله بکشه از خواب پریدم خدا لهنت شون کنه با این سریالاشون😂

هرچه هستم خدایم داند...
پلیسا حمید و زیور و اون دوتا رو دستگیر کردن پدر پری سیما هم اشتباهی پری سیما رو میکشه

اشتباهی نکشت 

قبلا بهش گفته بود انیس خط قرمز منه اگه بخوای بلایی سرش بیاری اول تو رو میکشم بعد خودمو

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2706