1600
1480
عنوان

چرا سریال ستایش اینجوری تموم شد؟

1045 بازدید | 47 پست

سلام.تکلیف ازدواج حشمت فردوس و خانم بزرگ مشخص نشد

محمد با مادرش قهر بود و هنوز آشتی نکرده بود

حشمت فردوس نرفت از انیس تشکر کنه

مگه میخوان سری چهارمش رو بسازن؟

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما

امشب قسمت آخرشو میده

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1546

امشب قسمت اخر

احتمالاسری4هم داره

مالک افتاد زمین تیغ ولی دست علی است بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1432
دیشب نوشت قسمت اخر

امشب قسمت اخر

مالک افتاد زمین تیغ ولی دست علی است بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

تو یه برنامه ای پریسیما گفت ستایش ۴ رو دارن میسازن

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
1537
مگه دیشب آخرین قسمتش نبود؟ به نظرم تلویزیون زیرنویس کرده بود

نوشته بودقسمت اخر فردا

قسمت آخرشه؟!

خداروشکرررر...راحت شدیم از دست تامیکای اینجا😁

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1579