2703
2553
عنوان

در مورد دعا و دعانویسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 44 پست
دقیقا شنیدم برای هر دعا یه جن عجین میشه وسواستفاده انسان از جن هاست پس گناهه. چه دعا خوب باشه چه بد

ب دعانویس هم بستگی داره.هر دعانویسی ک جن نداره. ی سید هست توشهرما خیلی ادم پاک و خداشناسیه.خاهرم رفت پیشش باشوهرش مشکل داشت گفت من هیجوقت طلاق پیشنهاد نمیدم نمیتونم دعا بنویسم ک نره خونه مادرش بالاخره درقبال مادرشم وظایفی داره. دعامینویسم ک محبتت ب دلش بشینه و ب حرفت گوش بده.کلی هم توصیه کرده بود ک نمازقران بخون.ینی دعای اونم جن دارع؟

همونlia73 سابقم
خب اگه قراره به خدا توکل کنیم دیگه چرا باید فک کنیم که این دعاها اثر منفی داره و تا ۴۰ روز باید سوره ...

کسایی کهتو خونه شون دعا دارن دعا باید از خونه شون خارج بشه و چون انرژی منفی دعا هنوز تو خونه هست باید تا 40 روز صوره بقره یا بخونن یا گوش بدن.

Once Upon a Time 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسایی کهتو خونه شون دعا دارن دعا باید از خونه شون خارج بشه و چون انرژی منفی دعا هنوز تو خونه هست بای ...

نه اینو که فهمیدم

میگم وقتی کسی به خدا اعتقاد داره چطور میتونه باور کنه که اون دعاها اثر دارن!!! حالا چه منفی چه مثبت 

یا باید قبول کرد خدا بالاترین قدرته و اون دعا اثر نداره 

یا نه دیگه

عزیزم بعضی وقتا لازمه یکی چله بر کنه چله میگیرش یا همزاد داره. اونا هم دعای قرانین وگرنه چیز خاصی نی ...

اگه مدام تو خونه سوره بقره خصوصا وقتی خونه نیستید قرائت بشه هیچ بنی بشری نمیتونه وارد زندگیتون بشه. امتحان کن و اگه نتیجه اش رو دیدید برام دعای خیر کنید چون خودم نتیجه شو دیدم و دوست دارم همه تجربه کنن.

Once Upon a Time 
2456
ب دعانویس هم بستگی داره.هر دعانویسی ک جن نداره. ی سید هست توشهرما خیلی ادم پاک و خداشناسیه.خاهرم رفت ...

من شنیدم حتی دعای رزق و روزی خوب نیست و برای هر دعا جن جذب میشه.

Once Upon a Time 
نه اینو که فهمیدم میگم وقتی کسی به خدا اعتقاد داره چطور میتونه باور کنه که اون دعاها اثر دارن!!! حا ...

درست میگید هر کسی با منطق خودش این چیزا رو میسنجه و این تجربه ی من بود و دوست دارم همه به آرامش برسن. دیدگاه من میگه وقتی خیر هست شر هم هست میدونم شمااز چه نظر صحبت میکنید.

Once Upon a Time 
2714
خب جن مواظب دعا هست؟تا40روزفقط توخونه می مونه.؟

طبق تحقیقاتی که انجام دادم تا 40 روز کافیه ولی اگه بتونید این کار رو مدام انجام بدید بهتره. من همیشه فایل صوتی قران رو آماده دارم به محض بیرون رفتنم روشن میکنم تا برمیگردم و واقعا برام موثر بوده حتی کمتر کابوس میبینم.

Once Upon a Time 
طبق تحقیقاتی که انجام دادم تا 40 روز کافیه ولی اگه بتونید این کار رو مدام انجام بدید بهتره. من همیشه ...

ممنون ک گفتی عزیزم. سوره یاسین هم میشه یافقط بقره؟

همونlia73 سابقم
یه مدت طولانی خودم تحقیق کردم. حتی اگه کسی دعا و طلسم براتون نوشته باشه باطل میشه. اسپند دود کردن هم ...

من برای شوهرم نوشتن که از من سرد بشه و اونم الان ترکم کرده،من خونه مامانم هستم،بقره رو کجا بزارم که دعای اون رفع بشه؟

2706