2410
2553
عنوان

در مورد دعا و دعانویسی

1382 بازدید | 44 پست

سلام دوستای عزیزم 

می خوام در مورد دعا چیزایی رو که می دونم باهاتون مطرح کنم شاید به درد کسی خورد.

اول از همه باید بگم رفتن به سمت دعانویسی کار خیلی اشتباهیه. میدونم کسی که به سمت این کار میره واقعا درمونده و عاجز شده و کاری از دستش بر نمیادو از سر ناچاری طرف این چیزا میره. اما قبل این کار از خودتون بپرسید مگه از خدا هم بزرگتر هست؟ اگه جواب سوالتون نه بود پس به خود خدا توکل کنید و با تمام وجود ازش کمک بخوایید اگه خودش صلاح بدونه مطمئن باشید جواب می گیرید.

دعانویسی حتی اگه برای خیر باشه بازم اشتباهه و کلی انرژی منفی وارد زندگیتون میکنه باعث سردرگمی و افسردگی و ناراحتیتون میشه، حتی اگه به خواستهاتون برسید نمیتونید ازش لذت ببرید. اما راه کار چیه؟ اول از همه تمامی دعاهایی که تا حالا چه به وسیله ی خودتون چه به وسیله دعانویس نوشته شده رو جمع آوری کنید بعد به خدا توکل کنید تمام دعاها رو تو آب رودخانه بندازید. بعد از اون فایل صوتی سوره بقره رو تا 40 روز تو خونه روشن کنید، بهتره خودتون خونه نباشید یا اگر بودید با احترام گوش کنید. به این وسیله تمام انرژی منفیایی خونتون از بین میره و آرامش به زندگیتون بر میگرده. یادتون باشه تا خدا هست نیازی به هیچ چیز دیگه ایی ندارید.

Once Upon a Time 

امیدوارم بعد از انجام این کارها زندگیتون پر آرامش بشه و دیگه جیب فرصت طلبها رو پر نکنید و اون لابه لا برای منم دعای خیر کنید. دعا کردن و مناجات با خدا سریع ترین راه رسیدن به خواسته ها و مهمتر از اون آرامش زندگیتون هست. به امید خدا

Once Upon a Time 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مرسی از راهنمایی تون من امروز به این نتیجه رسیدم زنگ بزنم حاج آقا قراعتی و ببینم نظرش در مورد دعا چیست بنظرم دعایی که با پول سنجیده میشه و نرخ گذاری میشه همه شون شیطانی آن 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2714
مرسی از راهنمایی تون من امروز به این نتیجه رسیدم زنگ بزنم حاج آقا قراعتی و ببینم نظرش در مورد دعا چی ...

۱۰۰٪ اون دعاها شیطانی هستن

تو نت هم سرچ کنی راجع بهشون همینو نوشته...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

عزیزم بعضی وقتا لازمه یکی چله بر کنه چله میگیرش یا همزاد داره. اونا هم دعای قرانین وگرنه چیز خاصی نیستن.. من خودمم تا حالا انجام ندادم ولی دومین بچم ک سقط شد همه گفتن برو یکی براتکتاه باز کنه.. منم تقریبا هفته پیش بودبا مامانم رفتم گفت بعد عروسیت یکی مرد چله مردهگرفتت. همزاد داری چون شبا میفتی سر خونریزی همزادت شبا ک میخوای میخواد دست میکشه روشکمت.. کللا من بهش نگفتم شبا میفتم سر خونریزی یابعد عروسیم یکی مرده خودی گفت‌‌  عین حقیقتم بود دایی شوهرم مرد رفتم مراسمش

فک کنم انرژی منفی همون جن های بد ذاتن که با شنیدن سوره بقره دفع میشن

دقیقا شنیدم برای هر دعا یه جن عجین میشه وسواستفاده انسان از جن هاست پس گناهه. چه دعا خوب باشه چه بد

Once Upon a Time 
2706