2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه بار رفتم پارک کنم یه چرخ ماشین رفت تو جوب😂،یه بار رفتم میدونو دور بزنم زیاد ماشینو نزدیک میدون کردم ماشین خورد به دیواره میدون😂،رفتم تو پارکینگ از پارک در بیام زدم به یه ماشین البته اتفاق خاصی نیوفتاد،ولی یه بار عجله داشتم از سمت راست سبقت گرفتم ماشین یه بنده خدائیو به فنا دادم همون لحظه که پیاده شدم از ماشین پسره با توپ پر داشت میومد گفتم آقا شرمنده من بد سبقت گرفتم مقصرم خسارتشو دادم رفت به پلیسم زنگ نزدیم،کلا باید تنها رانندگی کنی نترسی هر اتفاقی افتاد ،کم کم رانندگیت خوب میشه میفهمی نباید بی دقتی کنی عجله کنی،الان دست فرمونم عالیه😂

من اون اوایل از درد جا پارک که باید دوبل میگرفتم کلی دورتر از مقصدم پارک میکردم و پیاده میرفتم😂حتی بعضی وقتا واسه یه جا پارک مناسب کل خیابون رو چهار پنج دفع دور میزدم 😂😂😂

🌸
عزیزم ترست ریخت من شبیه شمام میترسم نمیدونم چه کنم 

سلام ترس اولیه خدا وکیلی طبیعیه ... انقدر خودتونو نترسونید.

اولا اینکه باید حتما ماشین‌شخصی داشته باشی تا راننده خوبی بشی.

بعدشم تا مسلط نشدی جاهای شلوغ نیا. برو جای خلوت و بیابونی توی ترافیک خیالی تمرین کن، هی کلاج و هی ترمز و هی گاز. وایستا و حرکت کن. اینجوری تسلطتت روی پدال ها بالا میره. تند و تیز مثل گرگ رانندگی کن.

انقدر توی جای بیابونی و خلوت دور بزن تا دستت روی فرمون بخوابه.

موقع دور زدن بجز آینه سرتم بچرخون چون نقطه کور زیاده، گاو و گوسفند هم زیاده از کنارت یهو رد میشن.

وقتی کمی راه افتادی لازم نیست بری از دور برگردن شلوغ دور بزنی، برو از دور برگردون خلوت دور بزن تا روزی که خودت داوطلبانه بری از اون یکی دور بزنی،

پارک دوبل و دنده عقب و رانندگی در شب و بارون بزار مرحله آخر.

نیمکلاجتو قوی کن ( همون نقطه از کلاج که باعث حرکت ماشین میشه.) نیمکلاج توی سربالایی و کم کردن سرعت و ترافیک کاربرد داره.

همه راننده ها یک روز مبتدی و ترسو بودند.

من گاهی اون زیر پاهام می لرزید. دستام بعد از تصادف بد ک داشتم می لرزید. بعدش دیگه برام عادی شد.

به تقاطع رسیدی با سرعت بالا رد نکن... ممکنه یک جاهایی آدم شانسی رد کنه و حادثه ای پیش نیاد ولی کار یکبار میشه و اتفاق یکبار میفته.

توی اینستاگرام پیج های آموزش رانندگی خوب زیاده. هنرو فالو و دنبال کن. خدایی خیلی نکته ها میگن که تاحالا کسی بهت نگفته.

دنده یک دنده ی حرکته. راه افتادی بزن دنده دو و ...

بازم سوالی داشتید در خدمتم.

راستی منم اوایا تصادف کردم چون کامل یاد نگرفته بودم و اومدم جلوی در پارک کنم که رفتم توی ماشین همسایه و خسارتشو بیمه ام داد. ماشینت مگه بیمه نداره؟ مگه گواهینامه نداری؟ پس بشین با خیال راحت رانندگی کن و حالشو ببر.

صمنا هوای خانمای راننده رو داشته باش، بهشون راه بده. خیلی از خانما مبتدی هستن بهشون اعتماد بنفس بده.

تنها رانندگی کن همش ترست بریزه 

نه اصلا این کارو نکن.

تا زمانیکه به پدال ها و فرمان و اینه ها تسلط نسبی پیدا نکردی تنهایی حق رانندگی نداری وگرنه میخوری به مانع و توی روحیه ات تاثیر منفی میزاره. مخصوصا اینکه خانم هم هستی و اطرافیان بی فرهنگ بی مغز مسخرت میکنند و میخندن