2703
2553
خدا تروقرانت بسه حاجتمو بده ترو ابالفضل بده نوکریتو تاعمر دارم میکنم تروامام حسین ناامیدم نکن تروحضر ...

الهی خودش به حق این شب عزیز حاجتتو بده 

لایک نکن خواهر من 🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بچه ها کیا تو دنیای واقعی از ترس سرزنش شدن با هیچکس درد ودل نمیکنن من همیشه حرفایی هست که حتی به خودمم نمیگم حتی مرور نمیکنم روم نمیشه 

لایک نکن خواهر من 🤨
الهی شکر که حالت خوبه.ایشالله همیشه حالت خوب باشه

فدای تو مهربون 😍

الهی ک آرامش مهمون همیشگی و سیریشششش قلبت و زندگیت باشه

برا آرامش دلت آیت الکرسی با صلوات می خونم دوستم  

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2714
روزای سختی میگذرونم  تو مهاجرت هستم و نمیدونم  آینده چی میشه  نمیدونم میتونم تحمل ک ...

کجا مهاجری؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

من

امضام

😭😭😭💔

امشب شنيدم يكي از فاملا ك خيلي هم باهم رابطه خوبي داريم بچه دومش رو ناخواسته بارداره و شوهرش خيلي ناراحته ازين قضيه چون كوچولوي اولشون تازه ٢سالست  از ي سمت خيلي خيلي خوشحال شدم از ي سمت دارم داغووووون ميشم😭😭

لطفا برام دعاكنيد اگر اين ماه باردار نشم ماه بعد بايد برم iui😭😭

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
من امضام 😭😭😭💔 امشب شنيدم يكي از فاملا ك خيلي هم باهم رابطه خوبي داريم بچه دومش رو ناخواسته با ...

عزیزم انشالله حاجت روا میشی امضات خوندم دلم گرفت 😔

لایک نکن خواهر من 🤨
2706