2410
2553

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه…

یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.

اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.

سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهم

چون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.

لطفا به دلخوشی دیگران گير ندهيد !

لایک نکن خواهر من 🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا نفس باقیست اینجا انتظارت میکشم 😢

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2456

خدایا تموم عنچوچکایی ک دلمو شکوندن و سرویس بفرما 

الهی آمین 😐❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2714

چه مُبارک است این غَم ،

که تو در دِلم نهادی ...

به غَمت که هرگز این غَم 

ندهم به هیچ شادی !

👤 هوشنگ ابتهاج

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

چقدر سخته سکوت کنی بعد بگن حرفی واسه گفتن نداری درصورتی که پره حرفی اما خسته تر از اونی که بخوای حرف بزنی برا آدمایی که بار ها ثابت کردن نمیفهمنت

لایک نکن خواهر من 🤨

خدا تروقرانت بسه حاجتمو بده ترو ابالفضل بده نوکریتو تاعمر دارم میکنم تروامام حسین ناامیدم نکن تروحضرت زینب صبرم بده

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

روزای سختی میگذرونم 

تو مهاجرت هستم و نمیدونم  آینده چی میشه 

نمیدونم میتونم تحمل کنم یا نه

احساس میکنم باردارم ولی اینقدر این روزا سخته به خودم جرات نمیدم بی بی چک بگیرم 

خداکنه این روزا زود بگذرههه و آرامش بیاد

2706