1662
1605

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه…

یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.

اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.

سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهم

چون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.

لطفا به دلخوشی دیگران گير ندهيد !

لایک نکن خواهر من 🤨

تا نفس باقیست اینجا انتظارت میکشم 😢

تا نفس باقیست اینجا انتظارت میکشم😔 کودکم مادرت را ببین تا حد مرگ رسیده ۴ سال از نیامدنت گذشته ولی باز هم عادت نکرده ب نیامدنت بیش از پیش از نیامدنت میگرید و با خدا درد و دل میکند تمام شب با پدرت از آمدنت از اینکه بیایی و دلمان شاد میشود از اینکه چقدر طولانی شده نیامدنت عزیز دل مادر خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم خدایا انتظار و امتحانت چقدر سخت است کاش کاری کنی برایم کاش بی نوبت حاجتم را بدهی  فرزندم جان مادر نمی آیی؟راستی مادر جایت خوب است؟دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست ک نمی آیی؟ عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟عزیز مادر خدا در نزدیکی توست؟یا اگر دیدی یا صدایی از اوشنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و ب درونم بیا                                         خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1660

خدایا تموم عنچوچکایی ک دلمو شکوندن و سرویس بفرما 

الهی آمین 😐❤️

با دوست پسراتون میرین شمال ؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد قطع نخاع شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم     خوش ب حالتون عاشق میشین من فقط گشنم میشه  
1665

چه مُبارک است این غَم ،

که تو در دِلم نهادی ...

به غَمت که هرگز این غَم 

ندهم به هیچ شادی !

👤 هوشنگ ابتهاج

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....

چقدر سخته سکوت کنی بعد بگن حرفی واسه گفتن نداری درصورتی که پره حرفی اما خسته تر از اونی که بخوای حرف بزنی برا آدمایی که بار ها ثابت کردن نمیفهمنت

لایک نکن خواهر من 🤨

روزای سختی میگذرونم 

تو مهاجرت هستم و نمیدونم  آینده چی میشه 

نمیدونم میتونم تحمل کنم یا نه

احساس میکنم باردارم ولی اینقدر این روزا سخته به خودم جرات نمیدم بی بی چک بگیرم 

خداکنه این روزا زود بگذرههه و آرامش بیاد

خدا تروقرانت بسه حاجتمو بده ترو ابالفضل بده نوکریتو تاعمر دارم میکنم تروامام حسین ناامیدم نکن تروحضر ...

الهی خودش به حق این شب عزیز حاجتتو بده 

لایک نکن خواهر من 🤨
1645