2733
2734
عنوان

میخام امشب یه قولی به خودم بدم

95 بازدید | 4 پست

میخام به خودم قول بدم دیگه وابسته شوهرم نباشم دوسشدارم ولی نمیخام سربارش باشم نمیخام وقتی خبری نیست ازش تندتندبهش زنگ بزنموخودخوری کنم.میخام ازهنرم استفاده کنم تابلوبکشم ویترای کارکنم گالری بزنم ونمایشگاهو پول دربیارم سفربرم دنیاروببینم وشوهرمم اگه خواست همراهیم کنه. میخام واسه بچه هام یه مادرقوی باشم که فقط به خدادرداشومیگه.میخام ازته دل بخندموشادباشم ویه خونواده خیلی شادبسازموبچه هاموسوارماشینم کنم ببرم دوردور.ووقتی دلم گرفته سرسجاده فقط به خدابگم.میخام وقتی ازاین دنیارفتم همه ازم خاطره خوش داشته باشن .دنیاارزش رنجوندن حتی خودآدمم نداره چه برسه به بقیه.کیااینجورین یامیخان اینجوری باشن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شاغلی؟

نه .من یه ادمی بودم که اگه پول نداشتم دیوونه میشدم هرروز به خرید بودم همش پول خرج میکردم.ولی رو خودم کار کردم‌وابسطگیمو نسبت به همه چیز به صفر رسوندم.حتی به گوشیم بچم شوهرم خونوادم و پول.

کارت شوهرم دستم بود دادمش شش ماه شد هزار تومن پول ازش نخواستم.هیچی هم نخریدم.فقط وسایل خوراکی برا خونه لازم میشد میگفتم بهش.