2410
2553
عنوان

😢اخه چرا دخترجان

171 بازدید | 14 پست

😤😤وااییی عصبانیم ینی شدیدددد

بالاخره دوروز پیش موفق شدم برم گارد و گلس نو بخرم 🙄خوشحاااللل 🙄عاقاااا همین این وروجک الن یک چیزی بی هوا زد تو گوشیم گلس نو پوکید 😤😢😤😭😖😧

تازه گوشیم نوشده بودها 😑😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به مال دنیا دل نبند 

سعی کن به خودت مسلط باشی☺

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2714
گریهههه 😭 نخندی بهم 😅همچین ذوق داشتم ک نو شد اخه خیلییی وقت بود گارد و گلسش خراب بود نرسیده بودم ...

نه والا چرا بخندم باز مال تورو بچه خودت زد داغون کرد مال من یه بچه ننر فامیل😑ازاونا که ننش دورازجونت عین تاپاله لم میده رو مبل وبچه رو ول میده خونه ملت تا انرژیش خالی کنه

نه والا چرا بخندم باز مال تورو بچه خودت زد داغون کرد مال من یه بچه ننر فامیل😑ازاونا که ننش دورازجون ...

😓😓😓اوه اوه بیا باهم گریه کنیم 😅

چ حرصی داره بعضی چیزای کوچولو 

😅😅نیازمند بودم یکجایی خودمو تخلیه کنم  والا فدا سرش🙃  هرچند گرونیه  😒😓

حرص داره ولی ارزش بچت بیشتره😉😉

خوب جایی اومدی 😆

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2706