2737
2739

سلام دوستان 

یکی از دوستای من تو نی نی سایت عضو نیس

ولی از من خواست که ازتون بپرسم شماهایی که تو شهرای بزرگ هستید یه چیز تازه تحفه سراغ ندارید واسه جذب مشتری

میخوان فلافلی بزنن در کنارش همبر و خوراک هم داشته باشن

چیز جدیدی سراغ ندارید؟

چون شهر ما کوجیکه

چندسال پیش ما رفته بودیم اصفهان پیتزا لقمه ای داشتن و خب این یه چیز جدیده که ما تو شهرمون نیست

ممنون میشم کمک کنید❤

ماه من است او H

برگر😑👋

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برگر😑👋

😑😑😑😑😑اسمشم جدیده حتما اینو اضافه کنین😑😑😑😑😑😑😑😂

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2738
😑😑😑😑😑اسمشم جدیده حتما اینو اضافه کنین😑😑😑😑😑😑😑😂

از همبرگرا بهتره که😒😒😒😑

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
ازین ساندویچ غولیا درست کنین

وای انقد گرونن تو شهر ما 

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

نون ساندویچی های فانتزی و سایز کوچیک بگیره مخصوص کسایی که رژیمن.تو تبلیغاتشم بنویسه .بعد فلافل هارو با قیمت کمتر بده خودش جالبه.مثلا دم خونه ما یکی هس اسمشو زده فلافل دانش اموزی انقد فروش دارهههههه

از همبرگرا بهتره که😒😒😒😑

همبرگرا جدیدن خراب شدن من اصلا دیگ نمیتونم بخورم 

ما چند روز پیش با دوستام یه فلافلی سلف سرویس رفتیم لعنتی از رستورانای بالاشهرم مجلل تر بود 😹😹

چندین نمونه ترشی داشتن فقط

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706