2726
عنوان

بیایین بگم توی شهربازی چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 3624 بازدید | 35 پست

تا اینو گقتم پرید سمت من و محکم زد توی صورتم . خیلی بد زد. من احساس کردم اصلا نرمال نیست و گفتم ولش کنم و زودتر برم بیرون. دخترم گریه کرد که سرسره بادی هم بره . گذاشتم روش. و پسره هی تلاش میکرد بره روی سرسره بادی ولی من دستش رو نگه داشته بودم محکم تا نتونه بره. هی بهش میگفتم الان نمیشه بری . اونم جیع میزد فقط. 

)هیچ کسی هم باهاش نبود)

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خلاصه دخترم رو بغل کردم و رفتم پیش مسئول شهربازی بهش گفتم این پسره مشکل داره چرا اجازه میدین بدون سرپرست بیاد داخل خانه بازی؟ 

که بابابزرگش همون موقع رسید و گفت :

داداش این پسره که ۳ سالش بوده ۱ ماه پیش جلوی چشم این توی استخر خفه میشه و میمیره. 

میگه از اون موقع این حالش خیلی بده. همه رو میزنه‌ . همش کابوس میبیننه. نقاشی های استخر میکشه و خلاصه حالش بده

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

خیلی برای اون بچه ناراحت شدم ولی واقعا در عجبم از پدر و مادرش . این بچه الان باید تحت نظر روانپزشک باشه. 

نه اینکه تنها ولش کنن توی خانه بازی 

خلاصه دخترم رو بغل کردم و رفتم پیش مسئول شهربازی بهش گفتم این پسره مشکل داره چرا اجازه میدین بدون سر ...

وای طفلکی 😔خیلی براش نارحت شدم  😔

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
همون موقع که داشت برعکس میرفت بالا میگفتی اقا پسر برگرد سرسره اینوریه نه اونور 😒

تا اومدم پاش رو نگه دارم نره بالا سریع رفت. با اینکه من پایین سرسره نشسته بودم

خیلی برای اون بچه ناراحت شدم ولی واقعا در عجبم از پدر و مادرش . این بچه الان باید تحت نظر روانپزشک ب ...

حال پدر و مادرشم عین همین پسره خدا به دادشون برسه منم یه وسر تو کلاس پسرم بود باباش فوت شده بود بچه کلا داغون بود مادرشم بدتر از خودش

خیلی برای اون بچه ناراحت شدم ولی واقعا در عجبم از پدر و مادرش . این بچه الان باید تحت نظر روانپزشک ب ...

حتما اونا خودشونم حال روحیشون خوب نیست 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
حال پدر و مادرشم عین همین پسره خدا به دادشون برسه منم یه وسر تو کلاس پسرم بود باباش فوت شده بود بچه ...

آره قطعا حال اونا هم بده ولی اون بچه که دیگه مرد . حداقل اینو دریاین. این بچه با این روح و روان هرچی بگذره بدتر میشه. 

2706