2703
2553
عنوان

بیایین بگم توی شهربازی چی شد

3555 بازدید | 35 پست

امروز دخترم رو بردم خانه بازی .‌

داشتم با دخترم بزی میکردم یهو یه پسر بچه ی حدود ۸ ساله از پشت یه لگو پرت کرد توی سر من. من هیچی بهش نگفتم. گفتم بچه ست دیگه. 

خلاصه رفتیم یه بازی دیگه دخترم داشت از سرسره میومد پایین این پسره اومد سرسره رو برعکس رفت بالا و دخترم رو که وسط سرسره داشت میومد پایین رو زد و رفت. چقدر دخترم گریه کرد...

بقیه اش رو الان میگم

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

منم بچرو بردم خانه بازی یه بچه اونجا بود اوتیسم بود همش چیز پرت میکرد به اینو اون مادرش اینقد دیگه معذرت خواسته بود بنده خدا 

خدا سر هیچ مادری نیاره

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2714

من فقط بهش اخم کردم و گفتم نباید بقیه ی بچه ها رو اذیت کنی و دخترم رو بغل کردم و رفتم طبقه بالا. 

دخترم رفت توی استخر توپ.‌ یهو دیدم بدو بدو اومده و دنبال دخترم میگرده (خانه بازیش خیلی خلوت بود)

تا دید توی استخرتوپه اومد و پرید و توپا رو با تمام زور میزد توی سر و صورت دختر من. و باز گریه اش رو دراورد. منم سریع رفتم و دخترم رو دراوردم و این دفعه دعواش کردم و گفتم یه بار دیگه اذیتش کنی به مامانت میگم 

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
2706